Dorostenecké derby ve Staňkově.

Zdeněk Mifek
Okresní derby v krajském přeboru dorostu me­zi Staňkovem a Domažlicemi nabídne nedělní dopoledne.
Domácí nastoupí proti druhému cel­ku loňského ročníku a jedno­mu z aspirantů na postup a nečeká je lehký zápas.
„Chtěli bychom z půdy no­váčka přivézt šest bodů. Dosa­vadní výsledky nasvědčují tomu, že by se to mělo poda­řit," řekl trenér domažlických dorostenců Vladimír Bri­chcín. Ten by se svým muž­stvem rád hrál opět na čele soutěže a postoupil do vyšší soutěže. „Ve Staňkově nám budou chybět dva hráči, Zlá­mal s Ferrou, ale věřím, že se s jejich absencí vyrovnáme," dodal Brichcín.
Starší dorostenci Staňkova jsou zatím na 12. příčce a stej­ně jako jejich mladší spolu­hráči (11. místo) v premiérové sezoně ve vyšší soutěži zatím čekají na první body. V úvod­ním kole nestačili na Vejprni­ce a minulý víkend se jim ne­podařilo přivézt ani jeden bod z Blovic.
Soupeř z Domažlic je na tom lépe. Starší dorost Jiskry je na druhém místě s plným počtem bodů a od první příčky, na které je Doubravka, je dělí jen horší skóre. Mladší domažličtí dorostenci jsou po dvou ode­hraných kolech šestí se třemi body a vyrovnaným skóre 7:7.

Zápas starších dorostenců ve Staňkově je na programu v 10.00 hodin, mladší pak na trávník vyběhnou ve 12.15 ho­din. Ve stejné soutěži Domažlic­ko zastupuje také tým FK Sta­fin  Holýšov, který tuto sobotu nastoupí na stadionu 1. FC Pl­zeň.

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.