Kalendář

<< listopad 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALÚspěšný vstup žáků Jiskry do sezóny.

Z vítězství se rado­vali jak mladší, tak starší žáci fotbalistů domažlické Jiskry, kteří v úvodním kole krajské­ho přeboru hostili Přeštice.

Starší žáci

Domažlice - Přeštice  1:0 (0:0)
První poločas nabídl obou­stranně vyrovnaný fotbal, i když žáci Jiskry měli míč více na kopačkách a vypracovali si dvě gólové příležitosti. Nejpr­ve po kombinační akci a při­hrávce Jariny mířil do gólma­na Lešek a těsně před přestáv­kou Čadek běžel sám zleva na brankáře, ale do šaten se šlo za bezbrankového stavu.
„Kluci vstoupili do utkání nervozní a zakřiknutí. Proto se nám nedařila kombinační hra. Do druhé půle jsme šli s tím, že zlepšíme hru přede­vším dopředu. To se nám po­dařilo jen zčásti. Soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu, hos­té naopak spoléhali na brejky. Náš tlak byl dlouho platonic­ký. Dostávali jsme se bez problémů k šestnáctce, ale tam jsme naráželi na houževnatý odpor hráčů Přeštic," vrací se k utkání trenér domažlických starších žáků Václav Sladký. Deset minut před koncem se zmocnil míče domácí stoper Kuráž, prošel téměř přes celé hřiště, když dvakrát ustál atak protihráče a nahrál do ideální střelecké pozice Jarinovi. Ten pak umístěnou střelou na zad­ní tyč zajistil Jiskře vítězství.

Madší žáci

Domažlice - Přeštice  2:0 (0:0)
Domácí měli po celé utkání jednoznačnou převahu, sou­peře přehrávali, ale nemohli se dlouho gólově prosadit. To se jim povedlo až po přestávce, kdy se dvakrát trefil z trestné­ho kopu Zíma.
„Musíme zapracovat na proměňování šancí. Jinak kluky musím pochválit za bo­jovnost," zhodnotil zápas tre­nér mladších žáků Jiskry Radek Neu­mann s tím, že do týmu za­padli výborně noví hráči.
Další mis­trovská utkání sehrají fotba­loví žáci do­mažlické Jis­kry tento ví­kend ve Stříb­ře.           (fai)

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.