Kalendář

<< únor 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Rozpis jarních zápasů ČFL

18. kolo

Sobota 9. 3. 2019 10:15

FC Slavoj Vyšehrad - TJ Jiskra Domažlice Poznámka: Stadion Evžena Rošického-Strahov

Mikuláše z Husi / UMT 2018002A1A1804

Sobota 9. 3. 2019 10:15

FC Písek fotbal - FK Králův Dvůr Poznámka: eventuálně UMT

Burketova / tráva 2018002A1A1805

Sobota 9. 3. 2019 10:15

SK Převýšov - FK Dobrovice.

Převýšov 2018002A1A1809

Sobota 9. 3. 2019 10:30

FK Litoměřicko - SK ZÁPY

Litoměřice 2018002A1A1802

Sobota 9. 3. 2019 14:30

TJ Sokol Živanice - FK Loko Vltavín

Živanice 2018002A1A1803

Sobota 9. 3. 2019 14:30

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - Olympia Radotín

Ústí nad Orlicí 2018002A1A1801

Neděle 10. 3. 2019 14:30

TJ Štěchovice - SK Benešov

tráva 2018002A1A1806

Neděle 10. 3. 2019 14:30

SK Sokol Brozany - TJ Slovan Velvary

tráva 2018002A1A1807

Neděle 10. 3. 2019 14:30

SK Viktorie Jirny - FC Slavia Karlovy Vary

tráva 2018002A1A1808

 

19. kolo

Sobota 16. 3. 2019 10:15

SK Převýšov - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

Převýšov 2018002A1A1901

Sobota 16. 3. 2019 10:15

SK Benešov FC Písek fotbal Poznámka: UMT Benešov, v případě dobrých klimatických podmínek a dohody se soupeřem tráva

Benešov / UMT 2018002A1A1905

Sobota 16. 3. 2019 10:15

FK Loko Vltavín - FK Litoměřicko

Loko Vltavín 2018002A1A1908

Sobota 16. 3. 2019 15:00

FK Dobrovice. - SK Viktorie Jirny

Dobrovice 2018002A1A1902

Neděle 17. 3. 2019 15:00

FC Slavia Karlovy Vary - SK Sokol Brozany

Dvory tráva 2018002A1A1903

Neděle 17. 3. 2019 15:00

TJ Slovan Velvary - TJ Štěchovice

tráva 2018002A1A1904

Neděle 17. 3. 2019 15:00

SK ZÁPY - Olympia Radotín

Zápy 2018002A1A1909

Neděle 17. 3. 2019 15:00

FK Králův Dvůr FC Slavoj Vyšehrad

Králův Dvůr 2018002A1A1906

Neděle 17. 3. 2019 15:00

TJ Jiskra Domažlice - TJ Sokol Živanice

SA Střelnice tráva 2018002A1A1907

 

20. kolo

Sobota 23. 3. 2019 10:15

Olympia Radotín - FK Loko Vltavín

RADOTÍN T. 2018002A1A2002

Sobota 23. 3. 2019 10:15

FC Slavoj Vyšehrad - SK Benešov Poznámka: Stadion Evžena Rošického-Strahov

Mikuláše z Husi / UMT 2018002A1A2005

Sobota 23. 3. 2019 10:15

FC Písek fotbal - TJ Slovan Velvary Poznámka: eventuálně UMT

Burketova / tráva 2018002A1A2006

Sobota 23. 3. 2019 10:30

FK Litoměřicko - TJ Jiskra Domažlice

Litoměřice 2018002A1A2003

Sobota 23. 3. 2019 15:00

TJ Sokol Živanice - FK Králův Dvůr

Živanice 2018002A1A2004

Sobota 23. 3. 2019 15:00

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - SK ZÁPY

Ústí nad Orlicí 2018002A1A2001

Neděle 24. 3. 2019 15:00

TJ Štěchovice - FC Slavia Karlovy Vary

tráva 2018002A1A2007

Neděle 24. 3. 2019 15:00

SK Sokol Brozany - FK Dobrovice.

tráva 2018002A1A2008

Neděle 24. 3. 2019 15:00

SK Viktorie Jirny - SK Převýšov

tráva 2018002A1A2009

 

21. kolo

Sobota 30. 3. 2019 10:15

SK Převýšov - SK Sokol Brozany

Převýšov 2018002A1A2102

Sobota 30. 3. 2019 10:15

SK Benešov TJ Sokol Živanice

Benešov 2018002A1A2106

Sobota 30. 3. 2019 10:15

FK Loko Vltavín - SK ZÁPY

Loko Vltavín 2018002A1A2109

Sobota 30. 3. 2019 16:30

FK Dobrovice. - TJ Štěchovice

Dobrovice 2018002A1A2103

Neděle 31. 3. 2019 16:30

FC Slavia Karlovy Vary - FC Písek fotbal

Dvory tráva 2018002A1A2104

Neděle 31. 3. 2019 16:30

TJ Slovan Velvary - FC Slavoj Vyšehrad

tráva 2018002A1A2105

Neděle 31. 3. 2019 16:30

SK Viktorie Jirny - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

tráva 2018002A1A2101

Neděle 31. 3. 2019 16:30

FK Králův Dvůr FK Litoměřicko

Králův Dvůr 2018002A1A2107

Neděle 31. 3. 2019 16:30

TJ Jiskra Domažlice - Olympia Radotín

SA Střelnice tráva 2018002A1A2108

 

22. kolo

Sobota 6. 4. 2019 10:15

FC Slavoj Vyšehrad - FC Slavia Karlovy Vary Poznámka: Stadion Evžena Rošického-Strahov

Mikuláše z Husi / UMT 2018002A1A2206

Sobota 6. 4. 2019 10:15

FC Písek fotbal - FK Dobrovice.

Burketova / tráva 2018002A1A2207

Sobota 6. 4. 2019 10:15

Olympia Radotín - FK Králův Dvůr

RADOTÍN T. 2018002A1A2203

Sobota 6. 4. 2019 10:30

FK Litoměřicko - SK Benešov

Litoměřice 2018002A1A2204

Sobota 6. 4. 2019 16:30

TJ Sokol Živanice - TJ Slovan Velvary

Živanice 2018002A1A2205

Sobota 6. 4. 2019 16:30

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Loko Vltavín

Ústí nad Orlicí 2018002A1A2201

Neděle 7. 4. 2019 16:30

SK ZÁPY - TJ Jiskra Domažlice

Zápy 2018002A1A2202

Neděle 7. 4. 2019 16:30

TJ Štěchovice - SK Převýšov

tráva 2018002A1A2208

Neděle 7. 4. 2019 16:30

SK Sokol Brozany - SK Viktorie Jirny

tráva 2018002A1A2209

 

23. kolo

Sobota 13. 4. 2019 10:15

SK Převýšov - FC Písek fotbal

Převýšov 2018002A1A2303

Sobota 13. 4. 2019 10:15

SK Benešov Olympia Radotín

Benešov 2018002A1A2307

Sobota 13. 4. 2019 17:00

FK Dobrovice. - FC Slavoj Vyšehrad

Dobrovice 2018002A1A2304

Neděle 14. 4. 2019 17:00

FC Slavia Karlovy Vary - TJ Sokol Živanice

Dvory tráva 2018002A1A2305

Neděle 14. 4. 2019 17:00

TJ Slovan Velvary - FK Litoměřicko

tráva 2018002A1A2306

Neděle 14. 4. 2019 17:00

FK Králův Dvůr SK ZÁPY

Králův Dvůr 2018002A1A2308

Neděle 14. 4. 2019 17:00

TJ Jiskra Domažlice - FK Loko Vltavín

SA Střelnice tráva 2018002A1A2309

Neděle 14. 4. 2019 17:00

SK Sokol Brozany - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

tráva 2018002A1A2301

Neděle 14. 4. 2019 17:00

SK Viktorie Jirny - TJ Štěchovice

tráva 2018002A1A2302

 

24. kolo

Pátek 19. 4. 2019 10:15

Olympia Radotín - TJ Slovan Velvary

RADOTÍN T. 2018002A1A2404

Sobota 20. 4. 2019 10:15

FK Loko Vltavín - FK Králův Dvůr

Loko Vltavín 2018002A1A2402

Sobota 20. 4. 2019 10:15

FC Slavoj Vyšehrad - SK Převýšov Poznámka: Stadion Evžena Rošického-Strahov

Mikuláše z Husi / UMT 2018002A1A2407

Sobota 20. 4. 2019 10:15

FC Písek fotbal - SK Viktorie Jirny

Burketova / tráva 2018002A1A2408

Sobota 20. 4. 2019 10:30

FK Litoměřicko - FC Slavia Karlovy Vary

Litoměřice 2018002A1A2405

Sobota 20. 4. 2019 17:00

TJ Sokol Živanice - FK Dobrovice.

Živanice 2018002A1A2406

Sobota 20. 4. 2019 17:00

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - TJ Jiskra Domažlice

Ústí nad Orlicí 2018002A1A2401

Neděle 21. 4. 2019 17:00

TJ Štěchovice - SK Sokol Brozany

tráva 2018002A1A2409

Neděle 21. 4. 2019 17:00

SK ZÁPY - SK Benešov

Zápy 2018002A1A2403

 

25. kolo

Sobota 27. 4. 2019 10:15

SK Převýšov - TJ Sokol Živanice

Převýšov 2018002A1A2504

Sobota 27. 4. 2019 10:15

SK Benešov FK Loko Vltavín

Benešov 2018002A1A2508

Sobota 27. 4. 2019 17:00

FK Dobrovice. - FK Litoměřicko

Dobrovice 2018002A1A2505

Neděle 28. 4. 2019 17:00

FC Slavia Karlovy Vary - Olympia Radotín

Dvory tráva 2018002A1A2506

Neděle 28. 4. 2019 17:00

TJ Slovan Velvary - SK ZÁPY

tráva 2018002A1A2507

Neděle 28. 4. 2019 17:00

FK Králův Dvůr TJ Jiskra Domažlice

Králův Dvůr 2018002A1A2509

Neděle 28. 4. 2019 17:00

TJ Štěchovice - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

tráva 2018002A1A2501

Neděle 28. 4. 2019 17:00

SK Sokol Brozany - FC Písek fotbal

tráva 2018002A1A2502

Neděle 28. 4. 2019 17:00

SK Viktorie Jirny - FC Slavoj Vyšehrad

tráva 2018002A1A2503

 

27. kolo

Středa 1. 5. 2019 10:15

FC Písek fotbal - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

Burketova / tráva 2018002A1A2701

Sobota 11. 5. 2019 10:15

SK Převýšov - Olympia Radotín

Převýšov 2018002A1A2705

Sobota 11. 5. 2019 10:15

SK Benešov FK Králův Dvůr

Benešov 2018002A1A2709

Sobota 11. 5. 2019 17:00

FK Dobrovice. - SK ZÁPY

Dobrovice 2018002A1A2706

Neděle 12. 5. 2019 17:00

FC Slavia Karlovy Vary - FK Loko Vltavín

Dvory tráva 2018002A1A2707

Neděle 12. 5. 2019 17:00

TJ Slovan Velvary - TJ Jiskra Domažlice

tráva 2018002A1A2708

Neděle 12. 5. 2019 17:00

TJ Štěchovice - FC Slavoj Vyšehrad

tráva 2018002A1A2702

Neděle 12. 5. 2019 17:00

SK Sokol Brozany - TJ Sokol Živanice

tráva 2018002A1A2703

Neděle 12. 5. 2019 17:00

SK Viktorie Jirny - FK Litoměřicko

tráva 2018002A1A2704

 

26. kolo

Sobota 4. 5. 2019 10:15

FK Loko Vltavín - TJ Slovan Velvary

Loko Vltavín 2018002A1A2603

Sobota 4. 5. 2019 10:15

Olympia Radotín - FK Dobrovice.

RADOTÍN T. 2018002A1A2605

Sobota 4. 5. 2019 10:15

FC Slavoj Vyšehrad - SK Sokol Brozany Poznámka: Stadion Evžena Rošického-Strahov

Mikuláše z Husi / UMT 2018002A1A2608

Sobota 4. 5. 2019 10:15

FC Písek fotbal - TJ Štěchovice

Burketova / tráva 2018002A1A2609

Sobota 4. 5. 2019 10:30

FK Litoměřicko - SK Převýšov

Litoměřice 2018002A1A2606

Sobota 4. 5. 2019 17:00

TJ Sokol Živanice - SK Viktorie Jirny

Živanice 2018002A1A2607

Sobota 4. 5. 2019 17:00

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Králův Dvůr

Ústí nad Orlicí 2018002A1A2601

Neděle 5. 5. 2019 17:00

TJ Jiskra Domažlice - SK Benešov

SA Střelnice tráva 2018002A1A2602

Neděle 5. 5. 2019 17:00

SK ZÁPY - FC Slavia Karlovy Vary

Zápy 2018002A1A2604

 

33. kolo

Středa 8. 5. 2019 10:15

SK Převýšov - TJ Slovan Velvary

Převýšov 2018002A1A3308

Středa 8. 5. 2019 10:15

FC Slavoj Vyšehrad - SK ZÁPY Poznámka: Stadion Evžena Rošického-Strahov

Mikuláše z Husi / UMT 2018002A1A3303

Středa 8. 5. 2019 17:00

FC Písek fotbal - FK Loko Vltavín

Burketova / tráva 2018002A1A3304

Středa 8. 5. 2019 17:00

TJ Štěchovice - TJ Jiskra Domažlice

tráva 2018002A1A3305

Středa 8. 5. 2019 17:00

SK Sokol Brozany - FK Králův Dvůr

tráva 2018002A1A3306

Středa 8. 5. 2019 17:00

SK Viktorie Jirny - SK Benešov

tráva 2018002A1A3307

Středa 8. 5. 2019 17:00

FK Dobrovice. - FC Slavia Karlovy Vary

Dobrovice 2018002A1A3309

Středa 8. 5. 2019 17:00

FK Litoměřicko - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

Litoměřice 2018002A1A3301

Středa 8. 5. 2019 17:00

TJ Sokol Živanice - Olympia Radotín

Živanice 2018002A1A3302

 

28. kolo

Sobota 18. 5. 2019 10:15

FK Loko Vltavín - FK Dobrovice.

Loko Vltavín 2018002A1A2804

Sobota 18. 5. 2019 10:15

Olympia Radotín - SK Viktorie Jirny

RADOTÍN T. 2018002A1A2806

Sobota 18. 5. 2019 10:15

FC Slavoj Vyšehrad - FC Písek fotbal Poznámka: Stadion Evžena Rošického-Strahov

Mikuláše z Husi / UMT 2018002A1A2809

Sobota 18. 5. 2019 10:30

FK Litoměřicko - SK Sokol Brozany

Litoměřice 2018002A1A2807

Sobota 18. 5. 2019 17:00

TJ Sokol Živanice - TJ Štěchovice

Živanice 2018002A1A2808

Sobota 18. 5. 2019 17:00

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - SK Benešov

Ústí nad Orlicí 2018002A1A2801

Neděle 19. 5. 2019 17:00

FK Králův Dvůr TJ Slovan Velvary

Králův Dvůr 2018002A1A2802

Neděle 19. 5. 2019 17:00

TJ Jiskra Domažlice - FC Slavia Karlovy Vary

SA Střelnice tráva 2018002A1A2803

Neděle 19. 5. 2019 17:00

SK ZÁPY - SK Převýšov

Zápy 2018002A1A2805

 

29. kolo

Sobota 25. 5. 2019 10:15

FC Slavoj Vyšehrad - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Poznámka: Stadion Evžena Rošického-Strahov

Mikuláše z Husi / UMT 2018002A1A2901

Sobota 25. 5. 2019 10:15

FC Písek fotbal - TJ Sokol Živanice

Burketova / tráva 2018002A1A2902

Sobota 25. 5. 2019 10:15

SK Převýšov - FK Loko Vltavín

Převýšov 2018002A1A2906

Sobota 25. 5. 2019 17:00

FK Dobrovice. - TJ Jiskra Domažlice

Dobrovice 2018002A1A2907

Neděle 26. 5. 2019 17:00

FC Slavia Karlovy Vary - FK Králův Dvůr

Dvory tráva 2018002A1A2908

Neděle 26. 5. 2019 17:00

TJ Slovan Velvary - SK Benešov

tráva 2018002A1A2909

Neděle 26. 5. 2019 17:00

TJ Štěchovice - FK Litoměřicko

tráva 2018002A1A2903

Neděle 26. 5. 2019 17:00

SK Sokol Brozany - Olympia Radotín

tráva 2018002A1A2904

Neděle 26. 5. 2019 17:00

SK Viktorie Jirny - SK ZÁPY

tráva 2018002A1A2905

 

34. kolo

Středa 29. 5. 2019 17:00

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Dobrovice.

Ústí nad Orlicí 2018002A1A3401

Středa 29. 5. 2019 17:00

FC Slavia Karlovy Vary - SK Převýšov

Dvory tráva 2018002A1A3402

Středa 29. 5. 2019 17:00

TJ Slovan Velvary - SK Viktorie Jirny

tráva 2018002A1A3403

Středa 29. 5. 2019 17:00

SK Benešov SK Sokol Brozany

Benešov 2018002A1A3404

Středa 29. 5. 2019 17:00

FK Králův Dvůr TJ Štěchovice

Králův Dvůr 2018002A1A3405

Středa 29. 5. 2019 17:00

TJ Jiskra Domažlice - FC Písek fotbal

SA Střelnice tráva 2018002A1A3406

Středa 29. 5. 2019 17:00

FK Loko Vltavín - FC Slavoj Vyšehrad

Loko Vltavín 2018002A1A3407

Středa 29. 5. 2019 17:00

SK ZÁPY - TJ Sokol Živanice

Zápy 2018002A1A3408

Středa 29. 5. 2019 17:00

Olympia Radotín - FK Litoměřicko

RADOTÍN T. 2018002A1A3409

 

30. kolo

Sobota 1. 6. 2019 10:15

SK Benešov FC Slavia Karlovy Vary

Benešov 2018002A1A3002

Sobota 1. 6. 2019 10:15

FK Loko Vltavín - SK Viktorie Jirny

Loko Vltavín 2018002A1A3005

Sobota 1. 6. 2019 10:15

Olympia Radotín - TJ Štěchovice

RADOTÍN T. 2018002A1A3007

Sobota 1. 6. 2019 10:30

FK Litoměřicko - FC Písek fotbal

Litoměřice 2018002A1A3008

Sobota 1. 6. 2019 17:00

TJ Sokol Živanice - FC Slavoj Vyšehrad

Živanice 2018002A1A3009

Sobota 1. 6. 2019 17:00

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - TJ Slovan Velvary

Ústí nad Orlicí 2018002A1A3001

Neděle 2. 6. 2019 17:00

SK ZÁPY - SK Sokol Brozany

Zápy 2018002A1A3006

Neděle 2. 6. 2019 17:00

FK Králův Dvůr FK Dobrovice.

Králův Dvůr 2018002A1A3003

Neděle 2. 6. 2019 17:00

TJ Jiskra Domažlice - SK Převýšov

SA Střelnice tráva 2018002A1A3004

 

31. kolo

Sobota 8. 6. 2019 10:15

FC Písek fotbal - Olympia Radotín

Burketova / tráva 2018002A1A3103

Sobota 8. 6. 2019 10:15

SK Převýšov - FK Králův Dvůr

Převýšov 2018002A1A3107

Sobota 8. 6. 2019 17:00

FK Dobrovice. - SK Benešov

Dobrovice 2018002A1A3108

Sobota 8. 6. 2019 17:00

TJ Sokol Živanice - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

Živanice 2018002A1A3101

Sobota 8. 6. 2019 17:00

FC Slavoj Vyšehrad - FK Litoměřicko Poznámka: Stadion Evžena Rošického-Strahov

Mikuláše z Husi / UMT 2018002A1A3102

Neděle 9. 6. 2019 17:00

FC Slavia Karlovy Vary - TJ Slovan Velvary

Dvory tráva 2018002A1A3109

Neděle 9. 6. 2019 17:00

TJ Štěchovice - SK ZÁPY

tráva 2018002A1A3104

Neděle 9. 6. 2019 17:00

SK Sokol Brozany - FK Loko Vltavín

tráva 2018002A1A3105

Neděle 9. 6. 2019 17:00

SK Viktorie Jirny - TJ Jiskra Domažlice

tráva 2018002A1A3106

 

32. kolo

Sobota 15. 6. 2019 10:15

Olympia Radotín - FC Slavoj Vyšehrad

RADOTÍN T. 2018002A1A3208

Sobota 15. 6. 2019 10:15

SK Benešov SK Převýšov

Benešov 2018002A1A3203

Sobota 15. 6. 2019 10:15

FK Loko Vltavín - TJ Štěchovice

Loko Vltavín 2018002A1A3206

Sobota 15. 6. 2019 10:30

FK Litoměřicko - TJ Sokol Živanice

Litoměřice 2018002A1A3209

Sobota 15. 6. 2019 17:00

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FC Slavia Karlovy Vary

Ústí nad Orlicí 2018002A1A3201

Neděle 16. 6. 2019 17:00

TJ Slovan Velvary - FK Dobrovice.

tráva 2018002A1A3202

Neděle 16. 6. 2019 17:00

SK ZÁPY - FC Písek fotbal

Zápy 2018002A1A3207

Neděle 16. 6. 2019 17:00

FK Králův Dvůr SK Viktorie Jirny

Králův Dvůr 2018002A1A3204

Neděle 16. 6. 2019 17:00

TJ Jiskra Domažlice - SK Sokol Brozany

SA Střelnice tráva 2018002A1A3205