13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Generálka na ČFL: J. Domažlice - SK Senco Doubravka 5:1 (2:1)

Domácí byli v posledním přípravném zápase lepším celkem, častěji drželi míč, vypracovali si více střeleckých příležitostí a zaslouženě vyhráli rodílem třídy.
Ve 2. minutě poslal ve skluzu Došlého centr zleva nad vlasní branku hostující Knakal. O chvíli později si se sřelou z 20 metrů poradil doubravecký gólman Turek a další šance domažlického Černého skončila hlavičkou vedle soupeřovy branky. Skóre se poprve měnilo v 10. minutě, kdy si na Mužíkův rohový kop nevýše naskočil Čihák a hlavou z 8 metrů otevřel skóre - 1:0. Domácí pak nic nevytěžili ze závaru před brankou Senca, který skončil odpískaným ofsajdem a když Vais vystihl Turkovu rozehrávku, poslal centr zleva přiliš dlouhý, takže na něj Černý nedosáhl. Hosté poprve vážněji zazlobili po dvaceti minutách, ale rodící se šanci Sýse zneškodnil Brych vyběhnutím a pádem pod nohy. Další chybu v rozehrávce hostujícího gólmana mohl potrestat domácí kapitán Mužík, který získal míč, ale jeho střelu z hranice šestnáctky výborným zákrokrem Turek vytlačil na roh. Když pak neŭspěl se střelou domácí Došlý, měnilo se skóre ve 36. minutě, kdy si na Vaisův centr zleva naskočil stoper Čihák, jeho hlavičku z 8 metrů stačil Turek vyrazit jen před sebe a Čihák zblízka doklepl míč do odkryté branky - 2:0. Domácí byli stále aktivní, ale Došlého centr zleva stačil těsně před Roubalem ve skluzu odpálit hostující obránce na roh a ve 42. minutě putoval míč po ose Černý - Došlý - Roubal, ale posledně jmenovaný trefil volejem z 12 metrů jen tělo bránícího soupeře. O minutu později si míč navedl na střelu domácí Mužík, ale z 22 metrů trefil zleva jen vzdálenější tyč přihlížejícího brankáře Turka. Nedáš - dostaneš platilo i tentokráte, protože ve 44. minutě odcentroval zprava hostující Skopový, Sýs se prosadil v hlavičkovém souboji a z malého vápna snížil na 2:1.

Ve 48. minutě měl na hlavě, po Rychnovského centru zleva, tutovku domácí Černý, ale z malého vápna minul vzdálenější tyč. O chvíli později hosté přežili bez újmy závar před svou brankou, zakončený střelou Brabce z 20 metrů, kterou zneškodnil hostující gólman. V 53. minutě se dostal po Došlého centru zleva ke střele ve skluzu domácí Mužík, ale ve složité situaci usměrnil míč nepřesně. Vzápětí se na druhé straně dostal ke střel hostující Motl, ale z 20 metrů těsně minul levou Brychovu tyč. V 56. minutě vybojoval na vlastní půli míč domácí Rychnovský, zatáhl jej na půlku soupeře, přihrál nabajícímu Došlému, ale ten střelou z šestnátky soupeřovu branku minul. O minutu později se však již domácí radovali, když si na Vaisův centr zleva naskočil Teršl a z malého vápna poslal míč do plzeňské sítě - 3:1. Další příležitost domácího Vaise zmařil hostující gólman Luhový včasným vyběhnutím. Na druhé straně rozehrál tr. kop Sýs jen do zdi a rovněž jeho následná střela skončila na těle domácího zadáka. V 65. minutě našel centrem zprava domácí Hrubý nehlídaného Buršíka a ten pohotovou střelou z 15 metrů nedal hostujícímu gólmanovi šanci - 4:1. Když si pak domácí brankář poradil s Trojancovým tr. kopem, přestěhovala se hra na dlouhé minuty ke středovému kruhu a brankáři měli volno. Až v 82. minutě naposledy zahřmělo, když domažlický Buršík zatáhl míč po levé straně, uvolnil se a střelou z 11 metrů podruhé rozvlnil za zády Luhového plzeňskou síť - 5:1. V poslední minutě měl ještě po Hrubého centru na hlavě tutovku domácí Černý, ale smůly se v tomto zápase nezbavil a hlavou z 8 metrů poslal míč jen do rukavic soupeřova brankáře.

Branky: 10. a 36. Čihák, 57. Teršl, 65. a 82. Buršík - 44. Sýs.

J. Domažlice: Brych - Teršl, Hrubý, Čihák, Rychnovský - Brabec, Vais, Mužík, Došlý - Roubal, Černý. Trenér: Pavel Vaigl. Střídali: Buršík a Neméš.

SK Senco Doubravka: Turek - Světlík, P. Knakal, Novák, Petr - Skopový, Trojanec, Krejčí, Sýs, Motl - Štěrba. Střídali: Šural, Kutlák, Morávek, Luhový. Trenér: Jaromír Šimr.