13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

I. B třída: S. Postřekov - S. Bor 3:2 (3:1)

V 7. kole fotbalové I. B třídy se na postřekovském trávníku sešli dva tabulkoví sousedé - 7. domácí a 8. Sokol Bor, kteří nasbírali shodně 9 bodů a o jejich umístění rozhodovalo o jeden gó́l lepší skóre. Zatímco v prvním poločase byli aktivnější domácí a zaslouženě si vypracovali dvougólový náskok, ve druhém dějství hosté hru v poli vyrovnali, ale více než kontaktní gól se jim vstřelit nepodařilo.

Nejprve musel hostující brankář Velát na zem před nabíhajícím Závodným, pak se borští ubránili při závaru před jejich brankou a v 7. minutě srazili na roh Závodného střelu zpoza šestnáctky. Když se nepodařilo skórovat z těchto aktivit domácím, přišli na řadu hosté a hned z první příležitosti se ujali vedení, když se po Borysově rohovém kopu odrazil míč k volnému Svobodovi a ten jej z 10 metrů poslal za záda bezmocného Freie - 0:1. Dlouho se však hosté z překvapivého vedení neradovali. O pouhé tři minuty později napřáhl z úctyhodné vzdálenosti asi 30 metrů domácí Klukan, míč před Velátem na mokrém trávníku skočil a skončil jeho zády - 1:1. Po čtvrthodině zamířil těsně vedle levé Velátovy tyče domácí Hranai a o chvíli později tentýž domácí hráč soupeřovu svatyni volejem z 20 metrů přestřelil. Hosté rovněž nelenili a zaměstnali Freie Borysovou střelou a ve 22. minutě se domácí gólman vyznamenal při střele Vitoně z 12 metrů, když ji výborně vyrazil. Domácí sice měli mírnou převahu v poli, ale hosté nezůstávali v ofenzívních snahách nic dlužni. Zakončení domácího D. Stenbergera a hostujícího Ptáka byla nepřesná a stejně si o chvíli později vedli postřekovský Závodný a za hosty opět Pták. Když pak po půlhodině neuspěl volejem z šestnáctky borský Ebenhöh, slavili ve 31. minutě domácí, když Vavřík zatáhl míč po levé straně, centrem našel volného Hranaie a ten z 8 metrů poslal domácí do vedení - 2:1. Když pak domácí gólman vyboxoval dlouhý nákop Veselého, přišla 38. minuta kdy Vavřík poslal dopředu rozběhnutého Hranaie a ten tváří v tvář Velátovi zvýšil z 12 metrů na poločasových 3:1.

Ve druhém poločase hosté přidali, ale neprosadili se z Karbanova rohového kopu, ani po Veselého centru, který domácí srazili na roh. Domácí kontrovali Hranaiovou střelou kousek vedle Velátovy pravé šibenice. Útočné akce se střídaly na obou stranách, ale končily nepřesností nebo špatným zakončením. Do velké šance se dostal domácí Vavřík po Závodného centru zprava, ale zblízka neprostřelil borského brankáře a při následné kličce mu Velát míč sebral. V této fázi hry převzali aktivitu domácí, ale Hranai mířil vedle a branka nepadla ani po Závodného centru, kdy se míč dokonce po zásahu Hranaie odrazil od břevna borské branky a následný závar hosté ubránili. Útoky se dál střídavě přelévaly od branky k brance, ale ke kýženému gólu nevedly. V 79. minutě výborně vytlačil hostující brankář Vavříkův tr. kop na roh a o čtyři minuty později na druhé straně zakončil akci hostů střelou ze střední vzdálenosti přesně k pravé tyči Freiovy branky borský Ebenhöh, domácí gólman na ni nedosáhl a byl na světě kontaktní gól - 3:2. Když pak skončila střela domácího Cibulky nad soupeřovou brankou, nadechli se hosté k závěrečnému náporu, ale dva centry před Freie a střela Karbana z úhlu, kterou Frei reflexivně vykopl k úspěchu nevedly. A to samé platilo o střele Ebenhöha, ktrá mířila vysoko a pokusu Ptáka, který v poslední minutě domácí odvrátili a tak všechny body zůstaly doma.

Branky: 13. Klukan, 31., 38. Hranai - 10. Svoboda, 83. Ebenhöh.

Rozhodčí: Adam Žák. ŽK: 1:3. Diváků: 107.

Sokol Postřekov: Frei - Klukan (81. J. Stenberger), Kuželka, Kreuz, Votava - Karlík (87. Zíma), D. Steinberger, Vavřík, Ledvina - Hranai, Závodný (77. Cibulka).

Sokol Bor: Velát - Borys V. (86. Andrle), Rubant, Svoboda, Novotný - Borys B., Karban, Veselý, Pták - Ebenhöh, Vitoň.