11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

ČFL: MFK Chrudim - J. Domažlice 7:0 (3:0)

Ze zápasů s posledními čtyřmi mužstvy tabulky sice Jiskra získala 10 bodů, ale zápas s prvním silným soupeřem vrátil hodně rychle a drsně hráče do reality a ukázal bolesti mužstva v plné nahotě!

Po první půli prohrává Jiskra 3:0, když dostala branky po fatálních chybách v defenzívě.

Jiskra pokračuje v mizérii i po obrátce - hned ve 48. minutě inkasuje znovu - 4:0. Další gól domácích v 62. minutě nebyl uznán pro ofsajd. Fotbalová ostuda Domažlic je dovršena, protože inkasovaly potupného "bůra!!!" A to ještě není všechno! Další gól v Brychově síti - 6:0 a za chvilku další - 7:0. Takový výprask a tragické vystoupení asi nikdo z fandů Jiskry nečekal a je to určitě dobrá pozvánka na další domácí zápas s celkem SK Zápy, který patří rovněž k těm silnějším...

Branky: 21. Kučera, 29. Dostálek, 31. Dostálek, 48. Krčál, 78. Dostálek, 84. Vavrouš, 86. Stránský

Karty:   25. Pfeifer (DOM), 47. Blažek (DOM), 66. Mužík (DOM)

MFK Chrudim: Mrázek – Dostálek (87. Holeček), Kučera, Langr ("C"), Drahoš, Řezníček, Kesner (77. Ptáček), Mastík, Vodrážka (82. Stránský), Krčál, Kopecký (64. Vavrouš)
Náhradníci: Zíma – Stránský, Holeček, Vavrouš, Ptáček, Vašulín
Jiskra Domažlice: Brych – Blažek, Hájovský, Bauer (72. Roubal), Mlynařík (65. Boček), Mužík ("C"), Braun, Pfeifer (72. Teršl), Došlý (46. Hejda), Kropáček (46. Bezdička), Chocholoušek
Náhradníci: Švihořík – Buršík, Hejda, Boček, Roubal, Teršl, Bezdička

Rozhodčí: Teuber – Vaňkát, Šimeček