Kalendář

<< prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALSen byl na dosah!

Ano, hodně blízko bylo naplnění  snu vyhrát pouťové derby v rámci oslav založení fotbalového oddílu ZD Meclov na skvěle připraveném třebnickém pažitu, a to zejména ve chvílí, když  domácí kouzelník s kulatým nesmyslem Konop po ofsidem zavánějící trmě vrmě rozvlnil síť za jinak vynikajícím strážcem svatyně hostů s chodské metropole. 
  
Teprve v průběhu druhého dějství pouťového spektáklu se ukázalo,  že chtěl li by defenzivní mág Karásek skutečně pozvednout nad hlavu pouťový pohár,  musel by se před mačem navléci do dresu barvy nebe nad hlavou, tedy do toho jiskráckého, neboť ještě do poločasu snížil po sérii zahozených loženek pětinásobný držitel titulu ikona staré gardy, Bočan.  
  
V druhé půli vysunula Jiskra agesivní napadání do hloubky pole soupeře a vynutila si tak řadu šancí, z nichž se ujmula individuální akce hbitého Rybára se ztlumením koženého slunce na prsou, což vzhledem k množství tukového polštáře nebyl zas až tak velký problém, i s následným uklízením kulatého nesmyslu za tyč.  
  
Krásné fotbalové odpoledne zakončil kanonýr Hojda po nejhezčí kombinaci i spolupráci dne po ose Rejthar, Váchal a již zmiňovaný Hojda. 
  
O tom, že snaha domácích vyhrát byla nesmírná, svědčí i fakt, že ke konci vypluli na hrot veškeří míčoví kouzelníci v čele s Matulkou,  Růžkem a Bombalou, ale ti se proti "lovcům lebek" obranné vozby hostů prosadit nedokázali,  ale co není,  může být,  neboť management Jiskry nad nimi hůl nezlomil a příští šanci jim dá za  čtrnáct dní v Pocinovicích a do té doby mají čas dostat se opět na vítěznou vlnu, ale chce to spoustu dřiny a odříkání,  no a vo tom to je! 
  
Přijela Jiskra a to byla mediální žen i pro místní paparazi, resp. paparazky!  
  
Pamětní medaile dostali nakonec všichni.  
  
SG ZD Meclov vs.  SG Jiskra Domažlice 1:3 (1:1) 
  
Branky : 
Konop - Bočan, Rybár Ivan, Hojda  
  
Sestava Jiskry Domažlice: 
Rybár Pavel - Kožiol, Major, Berka, Váchal Jakub (Kadlec) - Kuželka, Bočan, Rejthar, Kruml Pavel ( Váchal Pavel) - Peleška, Rybár Ivan (Hojda) 
  
SG