Kalendář

<< prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTatran neuspěl ani na Motorletu.

PRAHA - Po domácí prohře s Admirou Praha si chtěli prachatičtí fotbalisté vylepšit divizní reputaci na hřišti Motorletu Praha. Ani ve druhém divizním zápase však nezískali ani bod, když prohráli 3:1 a korigovali stav až v samotném závěru utkání.

Motorlet Praha – Tatran Prachatice 3:1 (0:0). Domácí k překvapení Prachatických zvolili hru na hřišti s umělým povrchem. „Jejich taktika byla jasná, vzali nás na malé hřiště, kde mohli uplatnit svou výškovou převahu. Přitom vedle bylo nádhrné hřiště, ale účel světí prostředky,“ povzdechl si prachatický trenér Josef Veselý.

Výsledek 3:1 napovídá, že domácí kralovali, ale na hřišti to tak vůbec nevypadalo. Sedmdesát minut se hrálo vyrovnaně a mohla z toho být bezbranková remíza. „Pak však přišla neskutečná devítiminutovka. Po chybách naší levé strany, především Nitrianského a Bednára, dali domácí tři branky jako přes kopírák. První dva góly byly po velkých chybách, třetí již vyplynul z toho, že jsme se nestačili vzchopit,“ vypočítává příčiny porážky trenér Veselý a dodává: „Až do druhé branky domácích jsme se prakticky k ničemu nedostali, sudí na nás pískl minimum faulů a trestňák jsme neměli žádný. Pak najednou to šlo, my měli i šance a Martin Šicner dal gól. To však již nic neměnilo na naší druhé porážce. Jinak byl soupeř herně vyspělý, my se mu vyrovnali, ale nepřeje nám štěstí.“

Kromě ztráty tří bodů mrzí i zranění dvou hráčů základní sestavy. Nejprve musel střídat Ryšánek a brzy na to Koršala. Po čtvrt hodině opustil hřiště po hrubém faulu Tomáš Ryšánek na nosítkách. Má zraněné koleno a podrobnější vyšetření ukáže, co dál. Po deseti minutách utrpěl Erik Koršala v tvrdém souboji zranění vazů v rameni a putoval rovnou do motolské nemocnice. Tady mám obavy, že by mohl být vyřazen na celý podzim. To by byla další velká rána pro naší sestavu,“ vrací se k nepříjemným momentům v utkání Josef Veselý. 

Do branky Tatranu naskočil Jiří Formánek, který přišel v týdnu ze Záblatí. Zachytal dobře, ale porážce nezabránil. „Jirkovi nemůžeme vůbec nic vyčítat. Chytal dobře a ani za jednu branku v naší síti nemohl,“ dodává Veselý. Podle jeho vyjádření se v současné době vrací zkušený brankář do Záblatí a do branky Tatranu se po jednozápasovém distancu za červenou kartu vrací Filip Dudek. 

Nyní v sobotu mají hrát Prachatičtí utkání s Domažlicemi. Vedení oddílu však požádalo o odložení utkání na pozdější termín z důvodu reprezentace hráčů Frnocha a Toncara na Univerziádě v Thajsku. „Zatím ještě nevíme, zda nám bude vyhověno. Koukal jsem do zápasů ostatních divizních skupin a některá mužstva měla zápasy odloženy. Doufám, že nám svaz vyjde vstříc,“ říká Josef Veselý a dodává: „Co mám zprávy z Domažlic, hrál se tam nyní výborný fotbal před vynikající kulisou patnácti stovek diváků. Domažlice vyhrály nad Královým Dvorem, který má ambice na postup. Hrálo se nahoru dolu a zápas měl výbornou úroveň.“

Vladimír Klíma