Kalendář

<< listopad 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALRybkyn zraje jako víno!

Turbodieselmotor každé lepší něco znamenající zálohy právě dnes přezouvá své turbo do šestých gum, k čemuž mu ze srdce blahopřeje osádka kocábky brázdící umělohmotná stébla levého břehu říčky Zubřiny!
 
Tento borec na sebe strhává často pozornost svou tréninkovou pílí, což dokládá úryvek z tréninku SG z února 2012:
"Hele, ten Rybkyn to dneska nějak žere, asi chce konečně vyhrát!", podotkl jeden z udivených borců krátících si čekání na soupeře popíjením zrzavé limonády U Kubrta, když sledoval Ivčovo vyražení a změny směru, od jednoho plotu k druhému a pak zase zpátky, předklon, poklek, pád na všechny čtyři a tak pořád dokola!
Teprve později se ukázalo, že se nejednalo u zahřátí organizmu před zápasem, ale že tento smutný hrdina večera ztratil čočky a nejprve je nemohl najít a pak ani cestu ven z UMT, ale naštěstí zaslechl klapot chlazení a ten jej bezpečně vyvedl z umělky a pak přivedl až ke Kubrtovi!"
Neméně pověstné jsou od slavného vystoupení na turnaji v Osvračíně i jeho přímé volné kopy, což zase dokumentuje vzpomínka ze srpna 2011:
" Naštěstí vyhrála SG diváckou anketu o nejkrásnější akci turnaje a tou byl profesorsky zahraný přímý kop ředitelem Rybárem!
Pozn.:
Dodatečně přišel mail z pořádajícího oddílu, aby se exekutor výše citovaného "přímáku" zastavil pro cenu a lopatu a hrábě vzal s sebou!
Také lékařská zpráva ošetřovaného hráče ve zdi, jehož holeně si našla uvedená "pumelice" nakonec vyzněla pozitivně!
Citujeme:
Přeražení obou holenních a lýtkových kostí zamezily pouze kvalitní chrániče z kevlarových vláken!"
SG