Kalendář

<< listopad 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALI. B třída: S. Postřekov - FK Staňkov 2:1 (2:1)

 

Ve 14. kole fotbalové I. B třídy se ve skupině A na postřekovském trávníku v okresním derby představil předposlední celek tabulky FK Staňkov. V zápasu plném nepřesností šli do vedení z pokutového kopu hosté, ale domácí ještě do přestávky skóre otočili. Ve druhém poločasu už si mužstva příliš příležitostí ke skórování nevytvořila a tak se nakonec ze tří bodů mohli radovat domácí.

Začátek zápasu patřil domácím, ale Ledvina hlavou po centru Němce mířil nad staňkovskou branku a k úspěchu nevedla ani Němcova střela z 18 metrů po akci Steinbergera, která mířila vedle Jánského branky. Aktivní Němec rozehrál i tr. kop v 8. minutě, ale Jánský míč zachytil. Hosté zahrozili poprvé po čtvrthodině hry, kdy po centru do šestnáctky vznikl před Freiem závar, ale následná Vovsova střela ze 14 metrů skončila pouze na těle jednoho z domácích zadáků. Hosté však v aktivitě pokračovali a atakovaný Frei měl problém zachytit vysoký míč, směřující na jeho branku, ale nakonec vše zvládl. V 19. minutě rozehrál zprava hostující Vachtl rohový kop, ve změti těl zahrál jeden z domácích hráčů rukou, rozhodčí Štěpán ani chvíli nezaváhal a nařídil pokutový kop. Ten bez problému proměnil staňkovský Dolejš a poslal hosty do vedení 0:1. Ti se však z vedení radovali pouze pět minut, protože ve 24. minutě zahrál zprava rohový kop domácí Steinberger, míč se dostal ne druhou stranu k Ledvinovi, který jej vzduchem vrátil před Jánského branku, kde jej zcela nehlídaný Němec poslal hlavou z 8 metrů pod víko a srovnal na 1:1. Domácí opět převzali mírnou iniciativu, ale Steinberger po přihrávce Kreuze soupeřovu branku z 18 metrů přestřelil a na druhé straně si s Hruškovým tr. kopem poradil Frei. Ve 34. minutě se aktivita domácím vyplatila podruhé, když Václavovič zatáhl míč po pravé straně, přesným centrem našel Závodného, který téměř akrobatickým způsobem nasměroval polovysoký míč volejem z 8 metrů za Jánského záda – 2:1. Pět minut před obrátkou mohlo být pro postřekovské ještě lépe, když si na hranici šestnáctky postavil míč Závodný a tr. kop nasměroval do spodní části břevna stavovské branky, ale ten se odrazil do pole a následná Ledvinova střela mířila vysoko. I na druhé straně v závěru poločasu zamířil po Vachtlově tr. kopu hlavou z 12 metrů nad Freiovu branku hostující kapitán Štverka.

V úvodu druhé půle zamířil po Vachtlově centru zleva hlavou z 10 metrů nad postřekovskou svatyni Gust a domácí kontrovali dvěma Steinbergerovými centry a jedním rohovým kopem, ale vše bez efektu. V 55. minutě zneškodnil Frei střílený Dolejšův centr zprava a po hodině hry si poradil rovněž s Gustovým tr. kopem. V 66. minutě si na dlouhý nákop zleva naběhl hostující Voves, ale jeho střelu ve skluzu zprava stačil Frei vyrazit na roh. V 67. minutě vystřídal hostujícího Vrbu Fořt, ale vydržel na hřišti pouhé čtyři minuty, když po ostrém zákroku na soupeře uviděl rovnou červenou kartu a poslal hosty do slabení. Ti však měli příležitost v 78. minutě, ale Dolejš po Hrdinově tr. kopu hlavou Freiovu branku přestřelil. V 83. minutě musel Frei zasahovat, když Královec odkopem trefil tělo soupeře a odražený míč směřoval na jeho branku. Na druhé straně poslal Cibulka dopředu Bučka, ale jeho střelu stačili hosté zblokovat. Vzápětí zůstal neodpískán zákrok hostujícího Štverky na Steinbergera v pokutovém území, který zaváněl faulem. Pět minut před koncem zatáhl míč staňkovský Dolejš, našel Vovsa, který se uvolnil, ale střelou ze 14 metrů zprava těsně minul bližší tyč Freiovy branky. Poslední slovo měli domácí, ale Steinberger po Kreuzově centru staňkovskou branku z 18 metrů přestřelil.

Branky: 24. Němec, 34. Závodný - 19. Dolejš. Rozhodčí: Štěpán. ŽK: 2:4, ČK: 0:1 (71. Fořt). Diváků: 100.

Sokol Postřekov: Frei – Kuželka (65. Buček), Němec, Královec (Paša), Cibulka – Ledvina, Karlík (87. Gibfried), Závodný, Václavovic – Steinberger P., Kreuz (90. Steinberger J.). Trenér: Adam Polák.

FK Staňkov: Jánský – Štverka, Gust, Hruška, Vrba (67. Fořt), – Vachtl, Dolejš, Hrdina, Výrut – Bron (83. Zahoř), Voves. Trenér: Vladimír Kukla.

 

Detail [›]
Postřekov-Staňkov 01
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 02
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 03
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 04
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 05
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 06
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 07
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 08
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 09
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 10
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 11
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 12
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 13
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 14
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 15
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 16
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 17
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 18
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 19
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 20
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 21
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 22
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 23
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 24
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 25
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 26
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 27
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 28
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 29
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 30
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 31
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 32
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 33
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 34
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 35
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 36
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 37
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 38
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 39
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 40
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 41
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 42
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 43
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 44
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 45
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 46
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 47
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 48
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 49
Detail [›]
Postřekov-Staňkov 50