Kalendář

<< prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALVilzinští miláčky fotbalových bohů

Ano, na umělohmotném pažitu se v páteční podvečer odehrál další z nekonečného množství dramatů fotbalových klání staříků z chodské metropole s jedním z nejtradičnějších soupeřů, starou gardu z Vilzingu.
Začalo se v ostrém tempu a hned došlo k lehkému zaváhání na místě, kde vzhledem k absenci ofenzivně defenzivního levonohého zázraku, Bohouše Berky, musel vypomoci statistický letos mátožný Vlček a když byl ještě ustrojen tak, že si soupeř myslel, že dělá placenou reklamu michelinu, scházela mu ona pověstná lehkost, jejíž absence asi rozhodla o tom, že se kulatého nesmyslu zmocnil o zlomeček okamžiku dříve bomber Hans - Jürgen Spitzer, který v průběhu zápasu uzavřel s řízným málomluvným bekem Dufkem přátelství na celý život, a vychutnal si obranu a uklidil kožené slunce do svatyně bezmocného a po zbytek mače pracovně téměř nevytíženého Kohela.
O chvíli později po hanebné rozehrávce domácích pílil k téže svatyni opět Spritzer a dle úsudku vynikajícího sudího Bohouše Forra byl zastaven za hranicí fotbalových pravidel a následný přímý kop zahrál míčový ekvilibrista Klaus Weber v provedení Michel Platini a domácí golmánek byl opět bez šance, ale to bylo všechno, co ten večer mohli hosté nabídnout a pak přišel fotbalový festival zahozených šancí domácích, když se do půle ujala jenom nádherná dechberoucí kombinace na jeden dotek zakončená hlavou alá Horst Hrubesch rtuťovitým Bočanem.
Po změně stran se hrálo vlastně jen na půli hostujícího soupeře, který byl sevřen do kleští a balóny jen odkopával poté, co se na jeho branku valil útok za útokem a domácí borci si vytvářeli šanci za šancí, z nichž ani ty nejvyloženější nedokázali přetavit v gól a tak nakonec hosté z druhé strany hranice proměnili neskonalou přízeň fotbalových bohů ve vítězství s odřenýma ušima a to tentokrát až do morku kostí! 
Měli-li i nadále takovou kliku i poté, co po společném posezení U Filuty vyrazili do příhraničního casina, jsou z nich touto dobou již určitě multimilionáři.

SG Jiskra Domažlice vs. AH DJK Vilzing 1:2 (1:2)

Branky: Libor Bočan - Spitzer H.-J., Weber Klaus
Sudí: Ferdinand Bohouš Forro 
Sestava Jiskry Domažlice: Kohel - Dufek, Major, Červený, Vlček - Koza (Brichcín jr.), Brichcín sen. (Pajdar), Rybár I., Rejthar - Bočan, Foldyna (Šot).

Příštím mačem je Nýrsko.
Nominace týmujem! 

SG