Ve čtvrtém kvartálu se lopatky turba konečně roztočily!

 

Ano, turbodieselmotor každé zálohy Rybkyn byl se sbíráním bodů letos jaksi na štíru a to až do pátečního podvečera, kdy jeho turbo opět seplo a dovolilo mu na plno ukázat, jaký fotbalový klenot třímá pod skořápkou letošního výsledkového otloukánka kádru SG a když se k němu přidal i další podobný "pilný" sběratel bodů, měli to Nosiči v oranžových bundoškách na umělohmotném pažitu na levém břehu do ticha vesele zurčící Zubřiny opravdu nesnadné!
Zlé jazyky sice tvrdí, že základem úspěchu bylo opět losování, když management SG totálně selhal a nedodal kostičky pro losování a bohužel se ukázalo, že nejsou od tajného gamblerského turnaje správců stadionu k dispozici ani figurky od člověče nezlob se, přistoupilo se na losování levých kopaček, neboť pravá by se u některých jedinců hledela opravdu marně.
No a zde se dostáváme k jádru pudla, neboť údajně vyšlo najevo, že Rybkyn svůj losovací škrpál tkaničkou přivázal ke kopačkám dua stoperů SG a tím byl úspěch vlastně dopředu zaručen.
Navíc losování prováděl lehce manipulovatelný Vlčák, který však nebyl do vlastního mače vzhledem k prachbídné sportovní formě připuštěn!

Oranžoví sice vlétli do mače jako blesk z čistého nebe, když si s lelkujícím exligistou dvakrát pohrál El kapitáno junior, na což reaogovaly Ikony brilantními kontry většinou po ose Rybkyn, Bery, Červík a dvojnásobný jubilant Vilím, poté však Junior zkompletoval hattrick a navrátilec Motorka brilantně proměnil dvě penalty za rohy soupeře a kocábka Ikon se lehce zatrmácela, ale pak otočil velký kormidelník Vinouš kormidlem na tu správnou stranu a dovezl slavně své svěřence i s takovým břemenem, jakým třeba takový Rybkyn statisticky bezesporu je, na druhý tedy vítězný břeh.
No a pak jen děkovací choreo přihlížejícím davům vedených roztleskávači Copákem, Vlčákem a Fandou Schlägelem a mohlo se jít k Filutovi slavit!

Zelení vs. Oranžoví 12:6

Zelení: Vinopal - Major sen., Bočan, Rybár I., Červený, Vilím. 
Oranžoví: Zdráhal - Foldyna, Rejthar, Major jr., Koza, Schlägl.

Příštím mačem je mistrák s mladíky dříve narozenými ve Vilzingu a okolí!

SG