Kalendář

<< březen 2023 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDomažlice vezou z Převýšova pouze bod, neuspěly v rozstřelu

Převýšov – Domažlická Jiskra byla v Převýšově od začátku nebezpečnější, jenže neproměnila ani ty nejvyloženější příležitosti a brala nakonec jen bod za bezbrankovou remízu, když neuspěla v penaltovém rozstřelu.

 

Otázky pro Milana Matejku, trenéra Jiskry Domažlice: 

Penaltový rozstřel a neproměňování brankových příležitostí, hlavní problém, co s tím budete dělat?

"Neproměňování brankových příležitostí je momentálně otázkou štěstí. Jak Fořt, tak Čada, kteří se dostávají po vypracovaných akcích do zakončení jsou zkušení a kvalitní hráči. Oba jsou góloví hráči, jejich statistiky to jasně dokládají. Nám v posledních utkáních chybí vždy jen několik centimetrů ke vstřelení branky, dá se také konstatovat, že brankaři soupeře proti Domažlicím čarují (utkání s Mostem, Táborsko, Převýšov). Takový je fotbal. Musíme dále poctivě pracovat, vytvářet střelecké příležitosti a tím jít i tomu štěstí naproti v koncovce. Útočnou hru se snažíme oživovat každé utkání, když se střelecky neprosadíme. K Fořtovi místo mladého Hradeckého dáváme zkušeného Čadu, Roubal po zranění střídá křídelní hráče Došlého nebo Leitla. Vysouváme z pozice levého obránce do zálohy Beránka, který za poslední měsíce udělal největší výkonnostní vzestup, ale pro dlouhodobé zranění Bárty pak chybí hráč na levou stranu obrany. Na lavičce pak zůstávají defenzivní hráči středu pole Javorský a Braun, technický, ale málo tahový a soubojový hráč Špírek. Hrubý určitě šanci dostane, na pravé záloze to není ono a Chocholoušek také předvádí solidní výkon

Máme málo útočníků, jak vidíš tuto otázku?


"Před sezónou jsme s Pavlem Horváthem měli zájem o Hrdličku z Plzně, ten se zalekl konkurence v Domažlicích a dal přednost angažmá v Tachově. Tedy pokud by přišel útočník k oživení hry, který by byl ekonomicky únosný, kvalitní a jeho mateřský klub by byl ochoten ho uvolnit, urči tě ho rádi uvítáme."                  

 J. Pojar


Celý článek [›]