Kalendář

<< listopad 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALUloženka z celního skladu rozhodla zápas

Není žádným tajemstvím, že staříci Jiskry občas trénují na legendární umělce i s míčovými kouzelníky z celní správy vedené nikým menším než "Brazilcem z Kavkazu" Mildou Mašlojc, který občas, samozřejmě za odpovídající odstupné, nějakou ze svých oveček přepustí těm mančaftům, které právě na tom či onom místě tlačí nějaká ta fotbalová bota.
Naposledy to bylo například defenzivní eso, Pája Krumlojc, které cestovalo do nejmenované vísky z periferie, aby pomohlo zachránit soutěž, jak to dopadlo, je všeobecně známo a vrabci na střechách štěbetají, že odstupné tehdy dosáhlo na tamnější poměry pohádkových rozměrů, pytel pšenice a pět řádků brambor!
I náčelník SG maje v záloze svůj bezedný měšec ze seniorských příspěvků často preventivně pošilhával, které z "Mašlových dětí" by mohlo být v budoucnu vysláno do boje v barvách chodských staříků.
A první příležitost na sebe nedala dlouho čekat, neboť "ajťák" náčelník se pustil do boje se soupeřem opravdu těžké váhy, serverem týmuj.cz a ten je jako oheň, tedy dobrý sluha, ale špatný pán a tak po té, co jím bylo naplánováno a bezprostředně i zrušeno několik tréninků a zápasů, dokázali se v pozvánkách vyznat a online zůstat opravdu jen ti nejvěrnější a tak byla dodatečně údajně za kamion nekolkovaných cigaret "naverbována" perla fotbalové celní správy, Jirka Steinbach, což se později ukázalo jako rozhodující velmistrovský tah srovnatelný snad jen s tahy Garriho Kasparova v dobách jeho největší sl&a acute;vy!
Staříci z chodské metropole začali na školním hřišti proti domácím, jimž největší potěšení činívá skolit draka, profesorsky s výše zmiňovaným borcem zatím ještě na lavičce.
Asi po deseti minutách naběhl Jiří na zelený pažit a hned prvními dotyky s koženým sluncem začal své úchvatné fotbalové představení.
Klubový fotograf Karásek si na levé straně pohrál se soupeřem a posunul Rejthárkovi, jehož prudký centr nalezl právě vystřídavšího bombera Steinbacha a ten pumelicí do šibenice nedal výtečně chytajícímu strážci brodské svatyně sebemenší šanci.
Pak se odehrávala urputná bitva o každou píď bitevního pole, ale většinou jen v jeho středu, než si stopeři hostí filigránsky vyměnili balón, aby tak naleptali soupeřovu obrannou ulitu a následně přesným pasem našli výtečně hrajícího a režisérskou taktovku pevně třímajícího Červíka, který skvělým prvním kontaktem a klamavým pohybem "opil" svého stážce a narýsovanou kolmicí vybídl Pajdara k centru na koho jiného než na Jirku Steinbacha, který se placírou k tyči opět nemýlil a uzavřel tak účet prvního dějství furtské tragédie na 0:2 pro hosty!
Po změně stran měla stará garda situaci pevně pod kontrolou a domácí se k ohrožení Páji Rybárů v hostující svatyni vlastně téměř nedostali a obdobně by tomu bylo asi i s brankovou potencí hostí, nebýt opravdu silného trumfu a to téměř pozapomenuté uloženky z výstrojního skladu celní správy, která po akci jako přes kopírák s akcí z prvního poločasu po ose Červík - Pajdar - Steinbach zkompletovala klasický čistý hattrick a to, prosím, po pěti letech bez jediného mače na velkém hřišti!
Inu, kdo umí, ten umí!

AH Furth im Wald vs. SG Jiskra Domažlice 0:3 (0:2)

Branky:
Jirka Steinbach 3x!

Sestava Jiskry Domažlice:
Rybár - Kožiol, Major, Berka, Karas - Pajdar, Brichcín, Červený, Rejthar - Vilím, Forst (Steinbach).

Příští akcí je páteční měření sil s kouzelníky míče kopaného od břehů říčky Regenu, s Wetterfeldem, jehož dres nosili např. takoví borci jako Vinopal, Foldyna, Němec, Kubica, Bočan, Rybár aj.!

Nominace, doufejme, že již zkroceným týmujem!

SG