Kalendář

<< listopad 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTurnaj přípravek ročníku 2006

Turnaj fotbalové přípravky v Tachově
V sobotu 1.3. vyrazila mladší přípravka Jiskry Domažlice na halový turnaj do Tachova. Turnaje ročníku 2006 se zúčastnilo 6 mužstev a hrálo se systémem čtyř hráčů v poli a brankář. Jiskra ihned po svém příjezdu narazila na ambiciózní celek Viktorie Plzeň. Mladíci z chodské metropole přijeli na turnaj velmi dobře fyzicky i technicky připraveni a předváděli svůj typický systém plný rychlých přihrávek, krásných individuálních uvolnění a to vše podpořili zdravou bojovností. Spolu s Viktorií tak ukazovali moderní, útočný fotbal, který se přihlížejícím divákům líbil a byl oceněn bouřlivým potleskem. Hezkou akci zápasu rozjel nezastavitelný Šimon „Šimi“ Berka, který si přebral míč od vlastního brankáře a sólem přes celé hřiště si z Viktoriánů udělal kužely na slalom a ještě přesně zakončil za záda plzeňského brankáře. Hra plná útočných akcí na obou stranách tak nakonec skončila těsnou, ale spravedlivou výhrou Domažlických 3:2. Po takovém úvodu se na nás soupeři lépe připravili a v dalším utkání se Spartakem Horní Slavkov to byla doslova bitva o každý míč. Hoši z Jiskry šli do vedení 1:0, které však v závěru po rychlém protiútoku neudrželi a utkání skončilo remízou 1:1. Následně jsme narazili na Lázně Kynžvart. Mladíci z Domažlic opět rozjeli útočný fotbal a po krátké chvíli šli do vedení. Hrálo se doslova na jednu polovinu hřiště, ale naši hoši naráželi na šikovného brankáře hostí a na vlastní nedůraz v koncovce. A tak platilo ostřílené rčení „nedáš, dostaneš“, Kynžvart tak stoprocentně využil naše chyby, ze třech střel vytěžil tři góly a zvítězil 1:3. Trenér však mladíky povzbudil, aby se nevzdávali útočného stylu hry a jen se zlepšili v koncovce. Ti to splnili do puntíku a následná utkání proti Tachovu „A“ a Tachovu „B“ vyhráli jednoznačně 7:0 a 3:0. Přípravka tak na turnaji předvedla výborný výkon, na kterém se všichni hráči gólově podíleli. Nutno podotknout i výborný výkon našeho brankáře Ondry Holého, který svými zákroky mužstvo mnohokrát podržel. Jiskra nakonec obsadila výborné dělené druhé až třetí místo jen díky horšímu skóre. Doufejme, že mladíci budou pokračovat v započaté práci, neusnou na vavřínech a budou nám i nadále dělat fotbalovou radost.
Konečné pořadí: 1. Viktoria Plzeň, 2. Spartak Horní Slavkov, 3. Jiskra Domažlice, 4. TJ Lázně Kynžvart, 5. FK Tachov A, 6. FK Tachov B

Sestava: Ondřej Holý, Petr Volfík - 2*, Šimon Berka - 4, David Tauer - 1,Tomáš Ulman - 4, Zbyněk Paidar - 3, Matěj Handlovský - 1.  *za hráčem uveden počet vstřelených gólů.
Trenér: Jiří Koza. 
Vedoucí mužstva: Petr Koza.
Jirka Koza