Staňkov začíná v Nepomuku.

Zdeněk Mifek
Trenér   Vojtěch Šindler povede dnes mužstvo Staňkova v utkání na hřišti Nepomuku. Jeho tým  po 15 letech nastoupí v I. A třídě.
„I když jsem si původně myslel, že si půl roku od fotbalu odpočinu, nakonec jsem přece jen  zůstal, i když jsem měl i jiné nabídky ze zahraničí," vysvětlil Šindler s tím, že jej k dalšímu  působení v týmu přesvědčila většina hráčů, která si jeho setrváni přála. „Mojí podmínkou také  bylo, aby se tým posílil, aby nedocházelo k podobným situacím jako v závěru minulé sezóny, kdy  jsme sestavu skládali na poslední chvíli," dodal staňkovský trenér.
Do mužstva Staňkova se vrátil stoper Ondřej Bauer, který naposledy působil v Německu.  „Přišel také Milan Poslední z Klatov. Sice dva roky z osobních důvodů nehrál, musí dohnat  kondici, ale věřím, že pro tým bude posilou. Stejně jako Částek, který spolu s gólmanem  Škampou přišel z Kolovče." vyjmenoval Šindler posily a zároveň dodal: Jestě bych rád získal tři až čtyři hráče. Chybí nám koncový hráč a ještě více postrádám v týmu klasického 'špílmachra'."
Staňkov se také zajímal o chodovské hráče Holara a Šota, se kterými se ale nedomluvil. Zájem projevil i o Šobra, který dříve ve Staňkově působil. Jeho současný klub Přeštice jej uvolnit nehodlá. Do konce přestupních termínů je čas a doufám, že ještě několik posil získáme," řekl
Šindler.
Sám by rád viděl staňkovský celek v prvních patrech soutěže a poprat se o postup, ať už
přímý nebo přes baráž. První dvě utkání ale nastoupí na hřišti soupeřů. „ Nepomuk se v minulé sezóně dostal do baráže o postup a v této sezóně také nebude mít malé cíle. My ale chceme přivézt minimálně bod. Z půdy nováčka z Losině ve druhém utkání nechceme odjet s prázdnou," říká Šindler s vědomím toho, že se bude muset obejít bez Trhlíka, který je stále v trestu, a také Bauera, který je na dovolené. „Přesto věřím, že do sezóny vstoupíme dobře a kádr stabilizujeme," řekl na závěr Šindler.