Kalendář

<< prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALČFL: J. Domažlice - FK Kolín 1:0 (0:0)

Bez zraněné „motorové myši“ Jirky Bárty se musel v sobotním duelu ČFL s FK Kolín obejít domácí trenér Purkart a to bylo velmi nemilé, protože se jedná o jednoho z klíčových hráčů Jiskry. Jirka si odnesl ze zápasu s Karvinou, ve kterém byl okopáván „jako brambory“ mimo jiné pořádného „koňara“ který mu nedovolil v tomto důležitém zápasu nastoupit. Na jeho místě nastoupil Beránek, ale Jirkova aktivita chyběla.

Hosté přijeli evidentně bodovat a do zápasu vstoupili sebevědomě. V první půli se hrála vyrovnaná hra, obě mužstva se o aktivitu pravidelně střídala, ale defenzívní řady hrály prim a proto se diváci nedočkali nejen gólu, ale ani vyložených šancí. Hrál se rychlý fotbal od branky k brance, plný osobních soubojů. Obraz hry se nezměnil ani po obrátce, mužstva se přetahovala o aktivitu, ale vyložených šancí bylo poskrovnu a z několika nepřehledných situací před brankami nezahřmělo. O vítězství domácích rozhodla jediná trefa střídajícího Kasýka v 78. minutě, která znamenala, že z vydřených tří bodů se nakonec mohli radovat domažličtí, kteří tak po Čáslavi a Karviné završili vítězný „hattrick.“

Ve 4. minutě si hosté poradili s Mužíkovým tr. kopem ze střední vzdálenosti a naopak sami zahrozili rychlým protiútokem, ale Bauer stačil v poslední chvíli vypíchnout míč našlápnutému Štočkovi. O tři minuty později si s Beránkovým centrem zleva snadno poradil hostující brankář Čižinský, ale mohlo zahřmít na druhé straně, když Nešporův centr zleva stačil ve skluzu usměrnit tísněný hostující Horák z malého vápna jen nad Ticháčkovu branku a poté si s centrem Štočka domácí zadáci poradili stejně, jako brankář Ticháček, který sebral míč před nabíhajícím Horákem. Ve 12. minutě vyslal nedůraznou střelu na hostující branku Knakal a vzápětí po Beránkově centru fauloval ve vzdušném souboji domácí Bezděk kolínského gólmana. O pět minut později se na pravé straně probil domácí Bezděk, ale jeho přízemní centr stačil těsně před nabíhajícím Dvořákem zachytit brankář Čižinský. Na druhé straně pronikl po levé straně kolínský Sedláček, centrem našel hlavu Jelínka, ale ten míč z šestnáctky nasměroval vedle Ticháčkovy branky. Ve 22. minutě rozehrál domažlický Mužík tr. kop, ale z 24 metrů poslal míč těsně nad Čižinského břevno, zatímco jeho další pokus z tr. kopu ze stejné vzdálenosti zneškodnil kolínský gólman. Poté si musel domácí brankář Ticháček poradit Horákovým centrem zprava a o chvíli později zachytil míč těsně před nabíhajícím Štočkem. Hosté hráli dopředu nakopávanými míči nebo rychlou kombinací na jeden dotek, ale domácí defenzíva pracovala obětavě a po půlhodině hry srazila na roh i Štočkův centr. Domácí byli blízko branky ve 34. minutě, kdy se k Mužíkově centru zleva dostal u vzdálenější tyče Knakal, ale jeho pohotový volej stačil Čižinský výtečně vytěsnit mimo branku a jeho spoluhráči míč odklidili na roh. O čtyři minuty později zmařila šanci v pokutovém území Kolína, po Mužíkově centru ruka Knakala. V závěru poločasu se domácí ubránili dvěma následným centrům do své šestnáctky a mohli jít dovedení, když vytvořili před Čižinským závar, ve kterém se ke střele z malého vápna dostal Dvořák, ale houštinu těl před sebou nepropálil. Po zblokované střele hostujícího Jelínka pak oznámila píšťalka rozhodčího Kovala poločasovou přestávku.

Ve druhém dějství se obraz hry nezměnil, obě mužstva se snažila o dobytí soupeřovy branky, ale pozorné obrany, v čele s brankáři, změnu skóre nechtěly dovolit. Nejprve se k zakončení zpravé straně z 15 metrů dostal domácí Knakal, ale kolínskou branku přestřelil. V 50. minutě vybojoval míč domažlický Došlý, uvolnil se, ale střelou ze 20 metrů Čižinského nepřekvapil. O tři minuty později na druhé straně po Sedláčkově rohovém kopu zamířil Dudkův tečovaný volej vedle levé Ticháčkovy tyče, a když si Sedláček rohový kop zopakoval mířil Štoček hlavou rovněž vedle levé tyče domácí svatyně. V 54. minutě se po Mužíkově přiťuknutí dostal ke střele Dvořák, ale hosté jeho pokus zblokovali. O dvě minuty později jen o kousek minul domácí Mužík z tr. kopu levou Čižinského tyč. V 58. minutě se domácí fanouškové zlobili, že rozhodčí neodpískal zákrok kolínského Jiřího Biška na pronikajícího Došlého v pokutovém území a vzápětí mířil Braun z 23 metrů vedle pravé kolínské tyče. Jen o minutu později se po dalším Mužíkově tr. kopu zleva ze 23 metrů dostal u vzdálenější tyče k míči Knakal, ale jeho střela, či centr mířila daleko mimo kolínskou branku. V této fázi hry bylo jasné, že kdo dá první gól, zřejmě vyhraje, ale střeleckému pokusu Radka Biška stál v cestě domácí zadák a Mužíkův pokus na druhé straně skončil v rukavicích kolínského gólmana. V 72. minutě domácí fanouškové ztuhli, když do jejich šestnáctky pronikl zprava Štoček, který byl sice tísněn Chocholouškem, přesto stačil z 8 metrů vystřelit, ale míč nasměroval vedle vzdálenější tyče domažlické branky. Bojovalo se opravdu kdo z koho – na jedné straně domácí zadáci odvraceli dva centry, ale na straně druhé po dlouhém autovém vhazování Knakala vznikla před Čižinským složitá situace, ve které se míč dostal ke Kasýkovi, jehož střela byla zblokována, míč se k němu odrazil zpět a domácí borec to napodruhé trefil z 11 metrů pod víko – 1:0. Když se hosté zmohli již jen na centr Stejskala, který Ticháček vyboxoval, domácí taktickým střídáním a držením míče na svých kopačkách závěr zápasu zvládli a mohli slavit doslova vydřené tři body.

Branka: 79. Kasýk. Před 280 diváky řídil rozhodčí Zdeněk Koval, asistenti Vojtěch Severýn a Ondřej Berka. Delegát: Václav Andrejs.

ŽK: 0:2 (9. Biško J., 90. Boček).

Sestavy:
J. Domažlice: Ticháček - Knakal, Chocholoušek, Bauer, Pyrka D. - Bezděk (29. Leitl, 90. Hoffman), Pyrka M., Braun (76. Kasýk), Mužík, Beránek (46. Došlý) - Dvořák (89. Kůžel). Trenér: Stanislav Purkart.

FK Kolín: Čižinský - Čapek, Biško J., Šťastný, Nešpor - Biško R. (72. Boček), Jelínek, Sedláček Michal (84. Hartig), Dudka (76. Stejskal) - Horák (76. Marek Sedláček), Štoček. Trenér: Roman Veselý.


Detail [›]
Domažlice-Kolín 01
Detail [›]
Domažlice-Kolín 02
Detail [›]
Domažlice-Kolín 03
Detail [›]
Domažlice-Kolín 04
Detail [›]
Domažlice-Kolín 05
Detail [›]
Domažlice-Kolín 06
Detail [›]
Domažlice-Kolín 07
Detail [›]
Domažlice-Kolín 08
Detail [›]
Domažlice-Kolín 09
Detail [›]
Domažlice-Kolín 10
Detail [›]
Domažlice-Kolín 11
Detail [›]
Domažlice-Kolín 12
Detail [›]
Domažlice-Kolín 13
Detail [›]
Domažlice-Kolín 14
Detail [›]
Domažlice-Kolín 15
Detail [›]
Domažlice-Kolín 16
Detail [›]
Domažlice-Kolín 17
Detail [›]
Domažlice-Kolín 18
Detail [›]
Domažlice-Kolín 19
Detail [›]
Domažlice-Kolín 20
Detail [›]
Domažlice-Kolín 21
Detail [›]
Domažlice-Kolín 22
Detail [›]
Domažlice-Kolín 23
Detail [›]
Domažlice-Kolín 24
Detail [›]
Domažlice-Kolín 25
Detail [›]
Domažlice-Kolín 26
Detail [›]
Domažlice-Kolín 27
Detail [›]
Domažlice-Kolín 28
Detail [›]
Domažlice-Kolín 29
Detail [›]
Domažlice-Kolín 30
Detail [›]
Domažlice-Kolín 31
Detail [›]
Domažlice-Kolín 32
Detail [›]
Domažlice-Kolín 33
Detail [›]
Domažlice-Kolín 34
Detail [›]
Domažlice-Kolín 35
Detail [›]
Domažlice-Kolín 36
Detail [›]
Domažlice-Kolín 37
Detail [›]
Domažlice-Kolín 38
Detail [›]
Domažlice-Kolín 39
Detail [›]
Domažlice-Kolín 40
Detail [›]
Domažlice-Kolín 41
Detail [›]
Domažlice-Kolín 42
Detail [›]
Domažlice-Kolín 43
Detail [›]
Domažlice-Kolín 44
Detail [›]
Domažlice-Kolín 45
Detail [›]
Domažlice-Kolín 46
Detail [›]
Domažlice-Kolín 47
Detail [›]
Domažlice-Kolín 48
Detail [›]
Domažlice-Kolín 49
Detail [›]
Domažlice-Kolín 50