Kalendář

<< prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALI. B třída: Sokol Postřekov – Sokol Mrákov 1:0 (1:0)

Chodské derby rozhodl Landrgott

Páté kolo I. B třídy svedlo na postřekovském trávníku v jednom z chodských derby domácí borce se Sokolem Mrákov. Před začátkem utkání uctili domácí minutou ticha památku zesnulého hráče a dlouholetého funkcionáře postřekovskovského fotbalového oddílu, pana Václava Bílka. Samotný zápas byl zahájen s několikaminutovým zpožděním, zaviněným pozdním příjezdem rozhodčího Hromky.

V prvním poločasu byli domácí aktivnější, častěji zaměstnávali mrákovského brankáře Korbu, ale svoje snažení korunovali úspěchem až ve 39. minutě brankou Landrgotta. Po obrátce hosté postupně hru vyrovnali, několikrát ohrozili brankáře Noska, ale na vyrovnání nedosáhli. Naopak mohli z kopačky Bučka podruhé inkasovat, ale domácí kanonýr svoje sólo představení zakončil střelou vedle branky.

Nejprve se do zakončení dostal domácí Královec, ale Korba bal na místě. V 9. minutě prošel po levé straně domácí Landrgott, ale na jeho střílený centr před mrákovskou brankou nedosáhl Polák. Domácí dotírali na soupeřovu branku, ale rohový kop Adamky vyboxoval Korba a s dvěma centry si poradili hostující zadáci. Po čtvrthodině hry zahrozili hosté, ale po Mlynárově centru přestřelil Noskovu branku z 8 metrů Tomáš Duffek. V 19. minutě se uvolnil domácí Němec, ale ze střední vzdálenosti jen těsně minul levou Korbovu tyč. O minutu později po závaru před mrákovskou brankou odvrátil míč těsně před Polákem brankář Korba. Hostující Tomáš Duffek našel ve 22. minutě nabíhajícího Rybára, ten volejem z 18 metrů Noskovu branku přestřelil a poté zatáhl míč po levé straně mrákovský Pavel Konopík, ale jeho centr srazil na roh „Para“ Královec. Po jeho rozehrání se chvíli hrála před Noskem hlavičkovaná, až skončil míč zásluhou hostů vedle jeho branky. Ve 25. minutě se ke střele z 22 metrů dostal domácí Adamka, ale mířil nepřesně a o tři minuty později si s Polákovým pokusem ze stejné vzdálenosti poradil Korba. Poté se hra přestěhovala do středu hřiště a divák se nudil. Probudil se až ve 39. minutě, kdy Závodného nákop nestačil odkopnout hostující Stýskal, míč se dostal k Landrgottovi, který s ním pronikl do šestnáctky a zleva ze 14 metrů překonal vybíhajícího Krbu – 1:0. Poté ještě mrákovský gólman zachytil míč před nabíhajícím Bučkem a na druhé straně přestřelil postřekovskou branku Tomáš Duffek.

Domácí v aktivitě pokračovali i na začátku druhé půle, ale Adamka zakončil první akci střelou nad Korbovu branku. Na druhé straně zneškodnil ve 49. minutě centr Tomáše Duffka domácí brankář Nosek. Vzápětí utekl po levé straně domácí Polák, ale jeho střelu z 18 metrů Korba kryl a posléze vyboxoval i Adamkův tr. kop z 25 metrů. Slibnou akci hostů pak zastavil odpískaný ofsajd pronikajícímu Mlynárovi. Když si s Rybárovým tr. kopem poradil Nosek, přišla 61. minuta, kdy domácí Buček vyškolil dva soupeřovy zadáky, položil si i gólmana Korbu, ale z malého vápna minul jeho levou tyč. Hosté vyrovnali hru, takže o dvě minuty později Nosek zneškodnil hlavičku Němce po Rybárově centru a za chvíli musel řešit tr. kop hostů. Dvacet minut před koncem napřáhl z 18 metrů domácí Adamka, ale minul pravou Korbovu tyč. V 71. minutě vznikl před domácí brankou závar, ale dva střelecké pokusy hostů z 8 metrů, z nichž jeden byla patička, do Noskovy sítě houštinou těl neprošly. Na druhé straně měl Korba problém s tr. kopem „Paši“ Královce, ale vše zvládl stejně, jako následný Adamkův tr. kop. V dalším závaru před Noskem se ke střele dostal Němec, ale z 8 metrů trefil jen tělo soupeřova zadáka. V 79. minutě opět protančil po pravé straně mezi mrákovskými zadáky Buček, ale jeho střílený centr srazili hosté na roh. Vzápětí mohlo udeřit na druhé straně, kde pronikl po levé straně do šestnáctky domácích Ševčík, ale svoji tutovku zazdil nepovedenou střelou, kterou vůbec netrefil branku, následná střela Němce hodně Noska vystrašila, ale skončila těsně vedle jeho pravé tyče. Čerstvý Ševčík se dostal ke střele v 81. minutě a opět Noska pouze vystrašil, když jeho projektyl těsně minul pravou tyč. Hosté zle dotírali na postřekovskou branku, ale Mlynárovu střelu domácí zblokovali a s následným centrem si zadáci poradili odkopem. Když se pak postřekovští ubránili rohovému kopu a na druhé straně po Adamkově centru mířil volejem z šestnáctky Mach nad Korbovu branku, ozvala se píšťalka rozhodčího Hromky a domácí mohli slavit tři body.

Branka: 39. Landrgott.

Rozhodčí: Hromka, laici. ŽK: 2:2. Diváků 150.

Sokol Postřekov: Nosek – Závodný (90. Tomášek), Němec, Královec Vojtěch „Para“, Královec Vojtěch „Paša“ – Adamka, Mach, Cibulka, Landrgott (72. Kreuz) – Polák (60. Steiberger), Buček (86. Ledvina).

Sokol Mrákov: Korba – Stýskal, Schoř, Němec, Konopík P. – Rybár, Konopík L., Duffek V., Duffek T. – Růžek (70. Ševčík), Mlynár.

Nejlepší hráči: Mach – Němec.

Detail [›]
Postřekov-Mrákov 01
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 02
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 03
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 04
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 05
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 06
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 07
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 08
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 09
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 10
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 11
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 12
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 13
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 14
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 15
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 16
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 17
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 18
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 19
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 20
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 21
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 22
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 23
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 24
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 25
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 26
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 27
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 28
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 29
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 30
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 31
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 32
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 33
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 34
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 35
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 36
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 37
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 38
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 39
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 40
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 41
Detail [›]
Postřekov-Mrákov 42