Kalendář

<< listopad 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALJ. Ticháček - Posily jsou pro Jiskru velkým přínosem.

Zdeněk Mifek, Jiří Pojar


Už tuto neděli čeká fotbalový oddíl Jiskry Do­mažlice mistrovské utkání v divizi, do které postoupili po 35 letech. V úvodním kole čtvrté nejvyšší soutěže nastoupí na hřišti ambiciozních Horažd'o­vic. V průběhu letní přípravy domažlického klubu se v dresu Jiskry objevovaly nové tváře, o které měli domažličtí funk­cionáři zájem. Většinu z nich se do Domažlic podařilo získat, af už na přestup nebo hostová­ní.
V nedělním pohárovém zápase proti Sokolovu podal velmi dobrý výkon Michal Bublík, který do Domažlic přišel z di­vizního Senco Doubravka. „Michala znám již déle ze své­ho působení ve fotbale. Je to 'srdcař'. Jeho přítomnost je znát na hřišti i v kabině. Jde tvrdě za vítězstvím. S jeho pří­stupem k tréninku a koncent­rací na zápas jsem nadmíru spokojen. Myslím, že má slova v zápase proti Sokolovu potvr­dil," vyjádřil se k jedné z posil prezident fotbalového oddílu Jiskry Domažlice Jaroslav Ti­cháček.
„Velkým příslibem pro bu­doucnost je Vladimír Čech, který se vrátil z hostování ve Viktorii Plzeň. Jiskra má hod­ně nadějných fotbalistů okolo dvaceti let, například Kohou­ta, Kotlana, Kubicu, Zlámala, Neumanna nebo Palucha," dodal Ticháček. „Další novou tváří v dresu Jiskry je Pavel Vacek z Viktorie Plzeň. I on v zápasech předvedl své kvality a fakt, že se jedná o reprezen­tanta v kategoriích od 16 do 20 let, hovoří jasně."
I teď, několik málo dní před začátkem soutěže, se snaží domažličtí funkcionáři do­mluvit se Slávií Vejprnice hos­tování Lukáše Paula. „Lukáš je technicky velmi zdatný, je výborný hlavičkář a jeho ko­pací technika je také výborná. Pro Jiskru by byl určitě příno­sem," sdělil prezident Jiskry.

Dlouho se spekulovalo o pří­chodu gólmana Věnečka. „Na­konec jsme se rozhodli podr­žet naši gólmanskou trojici Mleiiva, Pejsar, Kohel. Dále je zde dorostenec Bratanič, který má mimořádné předpoklady být dobrým gólmanem," vy­světlil Ticháček, který se již těší na rychle se blížící novou sezónu. „Velikou radost by mi udělal zaplněný stadion divá­ky, jak tomu bylo v neděli. Vě­řím, že přijdou další divácké rekordy. Tímto bych chtěl po­zvat všechny příznivce fotba­lu, aby nás v hojném počtu při­jeli podpořit do Horažďovic a na všechny domácí zápasy. Ten první nás v Domažlicích čeká v sobotu 11. srpna v 17 hodin, kdy na Střelnici na­stoupí mužstvo Králova Dvo­ra," dodal na závěr.

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.