Kalendář

<< červen 2023 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALSestava Domažlic je téměř Jasná.

Několik policistů a dokonce i psovodi budou do­hlížet na průběh zítřejšího fot­balového zápasu mezi Jiskrou Domažlice a Sokolovem. „Do­zvěděli jsme se, že na Střelnici přijede ze Sokolova autobus s fanoušky, a proto neponechá­váme nic náhodě a k zajištění bezpečnosti jsme. přizvali státní i městskou policii," vy­světlil prezident domažlické­ho fotbalového oddílu Jaro­slav Ticháček.
„Samotný zápas se Sokolo­vem je pro domažlický fotbal svátkem a doufám, že na utká­ní s druholigovým mužstvem Jiskru přijedou podpořit fa­noušci z celého okresu," dodal Ticháček, který má v kalendá­ři zaškrtnuté datum 5. září. „Je to den, kdy se bude hrát druhé kolo Poháru ČMFS a vítěz zápasu Domažlice – Sokolov, v něm nastoupí proti Spartě Praha a pro obě mužstva by to byla velká událost, hostit ligo­vého šampiona."
První muž domažlické ko­pané by si samozřejmě přál, aby v září Sparta přijela na Střelnici, i když ví, že proti So­kolovu Jiskru nečeká lehký zápas. „Nebojím se žádného soupeře. Věřím, že v neděli do­jde na penaltový rozstřel. V tom je těžké tipovat. Zvítězí ten, kdo bude štastnější. Dou­fám, že Domažlice," zamyslel se. „Chtěl bych požádat divá­ky, aby přišli včas. V Domažli­cích je vždy slušná návštěv­nost a proti Sokolovu bude jis­tě diváků více, a tak by se ne­museli včas a v klidu dostat na svá místa," dodal.
O poločase pohárového zá­pasu bude probíhat tradiční losování zpravodajů. Baník Sokolov sehrál po­slední přípravný zápas na svém hřišti proti třetiligovým Buldokům Karlovy Vary. Ve druhé půli měli karlovarští fotbalisté nad Sokolovem pře­vahu, ale branku vstřelit ne­dokázali, a tak se v generálce na pohárové utkání v Do­mažlicích Sokolovští rozlouči­li s Buldoky bez branek.
Trenér Kočí s výkonem pří­liš spokojen nebyl. „Omluvou nemůže být, že jsme testovali čtyři nové hráče. To není dů­vod, proč byly Karlovy Vary lepší," přiznal kriticky nový trenér baníkovců. Rozdíl mezi týmy našel jasně. „Buldoci by­li agresivnější v ofenzivní fázi, měli víc odvahy. V první půli to ještě tak markantní nebylo, v té druhé už ale ano," vypozo­roval Kočí.
Předpokládaná sestava Jis­kry: Mleziva - Strejc, Vacek, Tesař, Rejthar - Černý, Šámal. Bublík, Mach, Mifek - Šot.
Nominováni dále byli: Schötterl, Janeček, Kotlan, Kubica, Šmirkl, Váchal, Čech a Bratanič.
Trenéři: Miroslav Moravec a Petr Kuželka.
Sokolov odehrál poslední přípravné utkání v této sesta­vě: Kubásek - Bauer, Hájov­ský, Němeček, Bartůněk - Roman Mach, Čada, Bakeš, Fleišman - Salák, Habai. Stří­dali: Bertelman, Petr Mach, Kura, Jiráček, Mlika, Jón. Trenér: Boris Kočí.
Vzájmné zápasy Jiskry a Sokolova:
Divize - 1970/71:                 Sokolov-Domažtice 3:0
  Domažlice - Sokolov 3:2 (Bečvář 2, J. Sokol)
Divize - 1971/72          Sokolov – Domažliče 7:1 (J.Sokol)
  Domažlice - Sokolov  0:1
Krajský přebor - 1995/96: Domažlice – Sokolov 2:1 (Rybár, Bočan)

Krajský přebor – 1996/97:        Sokolov - Domažlice 2:4 (Kruml 2, Rybár, Foldyna)

                                                           Domažlice - Sokolov 1:2 (Steinberger)

­Krajský přebor – 1997/98: Sokolov- Domažlice 1:1 (Foldyna)

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.