Kalendář

<< prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTurnaj v Horšovském Týně vyhrálo Dynamo.

Zdeněk Mifek
Čtyři týmy se utkaly v Horšovském Týně v rámci druhého ročníku Me­moriálu Josefa Baara. Pořáda­jící Dynamo (I. B třída) na tur­naj pozvalo rezervu divizní Jiskry (I. B třída), Staňkov (I. A třída) a městského rivala 1. FC Horšovský Týn (II. třída).
Dynamu se dařilo a. kromě toho, že vyhrálo celý turnaj, hráči z tohoto oddílu získali ocenění při vyhlašování nej­lepšího brankáře, střelce a hráče memoriálu.
 
Dynamo H. Tyn-1.FC H. Týn   0:0 (4:3 po PK)
Hned v úvodním zápase na sebe narazili městští rivalové. Od úvodu mělo Dynamo pře­vahu, kterou ale nedokázalo vyjádřit gólově. Třikrát tomu byli blízko, ale dvakrát střely domácích fotbalistů orazítko­valy břevno a jednou tyč. Ani hráči 1.FC se ve svých šancích neprosadili a došlo tak na po­kutové kopy, po kterých se z vítězství radovali hráči pořá­dajícího celku.
Staňkov-Domažlice B  0:1 (0:0)
Zápas nabídl pohledný a vy­rovnaný fotbal, v první půli se ale nikdo ze střelců prosadit nedokázal. Po změně stran přesně mířil domažlický Forst a zajistil tak Jiskře těsné ví­tězství a postup k zápasu o pr­venství proti dynamu Horšov­ský Týn.
 
Zápas o 3. místo:  Staňkov-1.FC H. Týn  5:2(3:1)
Staňkov, který hraje o dvě soutěže výš než domácí „efcéčko“ , potvrzoval od začát­ku utkání roli favorita a doká­zal vstřelit horšovskotýnské­mu týmu, kterému se podařilo dvakrát snížit, celkem pět branek.
Finále: Dynamo H. Týn-Domažlice B  4:2 (1:2)
Úvod duelu o vítězství v tur­naji vyšel lépe hráčům Jiskry, kteří vedli rozdílem dvou bra­nek zásluhou přesných tref Kozy a Šimoviče. Domácí však zabojovali a dokázali do konce poločasu snížit Vilímem. Po změně stran dokázali fot­balisté Dynama nepříznivý vývoj zápasu otočit. Druhou branku zápasu přidal doroste­nec Vilím, třetí Šilhánek a čtvrtou Tomáš Šindelář. V dresu Domažlic se ve druhé půli nikdo gólově neprosadil, a tak se z celkového prvenství radoval pořadatelský celek Dynama.
Po ukončení soubojů na trávníku došlo na vyhlašování pořadí jednotlivých mužstev a ocenění jednotlivců.
Nejlepším brankářem turna­je byl vyhlášen Petr Věneček z Dynama Horšovský Týn.
Nejlepším hráčem Memoriá­lu Josefa Baara byl zvolen jeho bratr a spoluhráč Martin Vě­neček.

I další ocenění nejlepší stře­lec turnaje zamířilo k hráči domácího celku, když cenu získal Vilím, který se dvakrát trefil ve finále.

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.