Kalendář

<< prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALČFL: Jiskra Domažlice - SK Zápy 1:1 (1:0)

Branky: 32. Mužík PK - 83. Glasnovič. ŽK: 2:0 (42. Pyrka, 70, Dvořák). Diváků: 200. Rozhodčí: Ondřej Šedivka - Moník, Haleš.

Jiskra po remíze v Roudnici, odloženém domácím zápasu s Kr. Dvorem a vysoké prohře v České Lípě potřebovala v domácím prostředí vyhrát, aby se nepropadala tabulkou. Hrála bez plzeňských posil a bez Došlého, který je pracovně zaneprázdněn, ale již s uzdravenými dlouhodobými marody Braunem, Leitlem či Bezděkem.

V úvodu zápasu se nejprve osmělili hosté, ale Milan Svoboda mířil po akci Jelínka volejem nad Houdkovu branku. Domácí kontrovali v 7. minutě, ale Mužíkův tr. kop usměrnil hlavou z deseti metrů nad branku hostů Bauer. O minutu později zmařil pádem pod nohy zápský brankář Pařízek rodící se šanci Bártovi. Hrál se vyrovnaný fotbal a další šanci ohrozit Houdka měl v 9. minutě hostující Václav Svoboda, ke kterému se odrazil míč, ale jeho volej z 18 metrů, směřující přesně k levé tyči, stačil domácí gólman vytlačit na roh. Poté se hra přestěhovala ke středové čáře a vzruchu před brankami ubylo. Až v 18. minutě rozehrál Jarina tr. kop na hlavu Mandouse, ale ten míč nasměroval vedle pravé Pařízkovy branky. O chvíli později napřáhl z 22 metrů domažlický Mužík, ale trefil jen jednoho z hostujících zadáků. Vzápětí bylo horko na druhé straně, kde se po tr. kopu Milana Svobody míč odrazil k Tomáši Svobodovi, jehož pohotovou střelu stačil jeden z domácích obránců tečovat na roh. Pak si na jedné straně poradil s tr. kopem Knakala Pařízek a na straně druhé zlikvidoval Jelínkův centr zleva Houdek. Ve 32. minutě získal u středové čáry míč domácí Bárta, zatáhl jej po levé straně, narazil si s Dvořákem, který mu jej vrátil efektní patičkou, ale při průniku do pokutového území byl faulován Tomášem Svobodou a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Mužík – 1:0. S blížícím se závěrem poločasu převzali domácí iniciativu, ale hlavičku Jariny po Mandousově rohovém kopu zneškodnil Pařízek, ve 38. minutě zakončil slibnou akci Matas nemastnou-neslanou střelou či přihrávkou z 18 metrů, která skončila mimo zápskou branku a pak stačil střelecký pokus Knakala z hranice šestnáctky vyrazit vybíhající Pařízek. Těsně před hvizdem si bez problémů na druhé straně poradil se soupeřovým centrem Houdek.

Po přestávce se do první šance dostal hostující Jelínek, který šel po vysunutí Milana Svobody sám na Houdka, ale domácí brankář včasným vyběhnutím a pádem pod nohy nebezpečí zažehnal. Ve 48. minutě napřáhl zleva z šestnáctky Bezděk, ale minul bližší tyč Pařízkovy svatyně. O minutu později stačili na druhé straně domácí srazit centr ke Květoňovi, ale ten volejem z 20 metrů Houdkovy tři tyče minul. Aktivní hosté se v 50. minutě tlačili do domácí šestnáctky, ale Bauer v poslední chvíli jejich snahu zmařil stejně, jako odvrátil nebezpečný Jelínkův centr o minutu později. Domácí se chopili míče v 53. minutě, kdy nejprve Bezděkův centr zleva hosté odvrátili, aby vzápětí zastavili pronikajícího Bártu za cenu faulu před pokutovým územím. Tr. kop rozehrál Bárta na Mužíka, jehož střelu z 18 metrů srazili hosté ke Dvořákovi a rovněž jeho pokus z 12 metrů byl zblokován a skončil mimo Pařízkovu branku. V této fázi se hrál fotbal ‚nahoru-dolů‘ a v 63. minutě se ke střele ze 17 metrů dostal domácí Dvořák, ale hostující gólman míč vyrazil a z protiútoku zatáhl míč po pravé straně Böhm, který však již nestačil přesně z úhlu zakončit a tak míč skončil vedle vzdálenější tyče Houdkovy branky. V 66. minutě poslal technickou střelu z 22 metrů na Pařízka domažlický Jarina, ale míč se snesl jen na horní síť jeho branky. Snaha domácích o branku jistoty byla evidentní, ale Mandous poslal volejem odražený míč vedle zápské svatyně a v 71. minutě jej napodobil z 25 metrů Matas. Další tři domácí útočné nájezdy se rozbily o zahuštěnou tvrdou obranu hostů a když v 80. minutě nepřekvapil Mužík z tr. kopu Pařízka, který jeho střelu zleva z úhlu, směřující k bližší tyči vyrazil, přišel o dvě minuty později trest. Nejprve domácí zblokovali centr Milana Svobody na roh, tentýž hráč jej rozehrál zleva přesně na hlavu Glasnoviče a ten zamířil k pravé Houdkově tyči – 1:1. Urputná snaha o zrychlení hry dlouhými nákopy již domácím nic nepřinesla, neboť hostující defenzíva hrála spolehlivě a tak se na Střelnici body dělily.

Jiskra Domažlice: Houdek - Pyrka, Knakal, Bauer, Mandous - Jarina (82. Leitl), Matas, Mužík, Bárta - Bezděk (76. Braun), Dvořák. Trenér: Stanislav Purkart.

SK Zápy: Pařízek - Svoboda Tomáš, Doležal, Duben, Kovařík - Květoň (58. Glasnovič), Svoboda Václav, Málek, Svoboda Milan, Jelínek - Böhm (88. Šulc). Trenér: Václav Hradecký.

Detail [›]
Domažlice-Zápy 01
Detail [›]
Domažlice-Zápy 02
Detail [›]
Domažlice-Zápy 03
Detail [›]
Domažlice-Zápy 04
Detail [›]
Domažlice-Zápy 05
Detail [›]
Domažlice-Zápy 06
Detail [›]
Domažlice-Zápy 07
Detail [›]
Domažlice-Zápy 08
Detail [›]
Domažlice-Zápy 09
Detail [›]
Domažlice-Zápy 10
Detail [›]
Domažlice-Zápy 11
Detail [›]
Domažlice-Zápy 12
Detail [›]
Domažlice-Zápy 13
Detail [›]
Domažlice-Zápy 14
Detail [›]
Domažlice-Zápy 15
Detail [›]
Domažlice-Zápy 16
Detail [›]
Domažlice-Zápy 17
Detail [›]
Domažlice-Zápy 18
Detail [›]
Domažlice-Zápy 19
Detail [›]
Domažlice-Zápy 20
Detail [›]
Domažlice-Zápy 21
Detail [›]
Domažlice-Zápy 22
Detail [›]
Domažlice-Zápy 23
Detail [›]
Domažlice-Zápy 24
Detail [›]
Domažlice-Zápy 25
Detail [›]
Domažlice-Zápy 26
Detail [›]
Domažlice-Zápy 27
Detail [›]
Domažlice-Zápy 28
Detail [›]
Domažlice-Zápy 29
Detail [›]
Domažlice-Zápy 30
Detail [›]
Domažlice-Zápy 31
Detail [›]
Domažlice-Zápy 32
Detail [›]
Domažlice-Zápy 33
Detail [›]
Domažlice-Zápy 34
Detail [›]
Domažlice-Zápy 35
Detail [›]
Domažlice-Zápy 36
Detail [›]
Domažlice-Zápy 37
Detail [›]
Domažlice-Zápy 38
Detail [›]
Domažlice-Zápy 39
Detail [›]
Domažlice-Zápy 40
Detail [›]
Domažlice-Zápy 41
Detail [›]
Domažlice-Zápy 42
Detail [›]
Domažlice-Zápy 43
Detail [›]
Domažlice-Zápy 44
Detail [›]
Domažlice-Zápy 45
Detail [›]
Domažlice-Zápy 46
Detail [›]
Domažlice-Zápy 47