Kalendář

<< listopad 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTurnaj v Postřekově: J.Domažlice-Sp. Klenčí 6:1 (3:1)

V rámci Memoriálu Josefa Šerlovského sehráli hráči Jiskry Domažlice další přípravné utkání, když je los turnaje svedl s První chodskou Klenčí p.Čerchovem. Jiskra měla po celý zápas výraznou převahu a bez problémů postoupila do nedělního finále, ve kterém však A tým, který hraje přípravu v Přešticích, nahradí rezerva Jiskry.

Úvodní šanci měli klenečtí, ale zblízka z úhlu Mlezivu neprostřelili a tak přišel trest. V 9. minutě sice na Bublíklův centr Šot nedoskočil, pohybem však zmátl soupeřova brankáře, který „šel na zem“ a míč dopadnuvší na zem jej přeskočil – 1:0. O dvě minuty později po rozehraném rohu netrefil hlavou domažlický Vacek z 8 metrů branku, ale ve 12. minutě po Bublíkově centru zleva stačil od brankové čáry míč vrátit do hry Černý a Šot hlavou z malého vápna zvýšil na 2:0. Ve 20. minutě se po Machově rohovém kopu dostal míč k nehlídanému Paulovi, ale ten svoji tutovku zazdil, střelou z 8 metrů nad klenečskou branku. Poté se hlavou neprosadil Schötterl, ale ve 29. minutě se po Šotově tr. kopu dostal míč k osamocenému Bublíkovi, ten si položil brankáře a technickou střelou z 8 metrů, ke vzdálenější tyči, zvýšil na 3:0. V závěru poločasu se klenečtí dočkali čestného úspěchu, když po levé straně prošel Hromník, zpětnou přihrávkou našel Vejmelku, který volej, zleva z 18 metrů, trefil opravdu parádně pod víko ke vzdálenější tyči – 3:1.

Do druhé půle Jiskra vystřídala: místo Rejthara přišel Janeček, Schötterla nahradil Kotlan a Černého Kohout. Hra již neměla takový spád, hráčům v dusném horku docházely síly, ale domažličtí byli aktivnější. Neprosadil se Šot hlavou, když zamířil z 10 metrů nad branku, ani později Tesař volejem z 22 metrů, který klenečský brankář vytlačil na roh. V 74. minutě rozehrál Mach rohový kop, Strejc posunul míč ke vzdálenější tyči a tam Kubica z malého vápna, přes hlavu, zamířil pod břevno – 4:1. Poté se po Strejcově přihrávce dostal ke střele ve velmi dobré šanci Kotlan, ale jeho volej z 10 metrů byl nepřesný. V 84. minutě po dalším rohovém kopu Macha se míč dostal k Tesařovi, jehož střela ze 22 metrů znamenala vedení 5:1. Dvě minuty před koncem zatáhl míč po pravé straně Strejc, centrem našel nehlídaného Kotlana a jeho hlavička z 6 metrů znamenala konečný stav 6:1.

Sestava Jiskry:
Mleziva (66. Bratanič) – Strejc, Paul, Rejthar (46. Janeček) – Tesař – Černý (46. Kohout), Vacek (69. Čech), Mach, Bublík – Schötterl (46. Kotlan), Šot (50. Kubica).
Trenér: Miroslav Moravec.

Detail [›]
Domažlice-Klenčí1
Detail [›]
Domažlice-Klenčí2
Detail [›]
Domažlice-Klenčí3
Detail [›]
Domažlice-Klenčí4
Detail [›]
Domažlice-Klenčí5
Detail [›]
Domažlice-Klenčí6
Detail [›]
Domažlice-Klenčí7
Detail [›]
Domažlice-Klenčí8
Detail [›]
Domažlice-Klenčí9
Detail [›]
Domažlice-Klenčí10
Detail [›]
Domažlice-Klenčí11
Detail [›]
Domažlice-Klenčí12
Detail [›]
Domažlice-Klenčí13
Detail [›]
Domažlice-Klenčí14
Detail [›]
Domažlice-Klenčí15
Detail [›]
Domažlice-Klenčí16
Detail [›]
Domažlice-Klenčí17
Detail [›]
Domažlice-Klenčí18
 

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.