Jiskra změří síly s Bayernem Mnichov!

Ve dnech 29. a 30. června se na fotbalových trávnících chamského okresu odehraje velký mezinárodní fotbalový turnaj mladších a starších žáků pořádaný oddílem JFG Chamer Land.

V sobotních kvalifikacích obou kategorií o možnost zahrát si v hlavním nedělním turnaji změří své síly celky z příhraničí a mimo jiné i mladí fotbalisté SK Smíchov a FK Staňkov.

Do hlavního nedělního turnaje se však probojuje pouze vítěz ze sobotní kvalifikace, ale opravdové sportovní nasazení se každému jistě vyplatí, neboť druhý den čekají opravdu zvuční soupeři!

V kategorii mladších žáků jsou to mimo jiné Passau, Deggendorf, Burghausen, Regensburg, Jiskra Domažlice a 1. FC Norimberk a v kategorii starších žáků to budou Passau, Deggendorf, Jahn Regensburg, FC Ingolstadt, Greuter Fürth, Jiskra Domažlice a FC Bayern Mnichov!!!

Je jasné, že fotbalový klub Jiskra Domažlice nechce ponechat nic náhodě a tak "rekognoskací" terénu a ověřením hratelnosti travnatých ploch nepověřil nikoho menšího než slavnou Starou gardu Jiskry Domažlice, která se pro oddíl svého srdce obětuje a vyrazí již v sobotu 29. 6. 2013 do Willmeringu, jehož místní oddíl pro ni za účelem občerstvení a přenocování připraví pravý pivní stan, něco na grilování a další nezbytné maličkosti, aby mohly proběhnout "Dny chodské kultury ve Willmeringu". Ale než propukne všeobecné veselí, sehraje "SG-čko" přátelské utkání s výběrem trenérů výše jmenovaných oddílů!

O průběhu turnaje a souběžných akcí budeme laskavé čtenáře v rámci možností informovat!

SG Jiskra Domažlice