Kalendář

<< prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALŠtverka chce Staňkov dovést zpět do krajského přeboru.

Cíl kapitána Petra Štverky i vedení fotbalového mužstva Staňkova je pro příští sezonu jasný. Postup zpět do krajského přeboru.

 

„Vedení si dalo jasný cíl, kterým je postup. Podmíněné to bylo ale tím, že mužstvo posí­lí a ze stávajícího kádru nikdo neodejde. To se podařilo," upřesnil Štverka s tím, že do mužstva by měly přijít tři nové posily, o kterých se zatím jed­ná. Jejich působení ve Staňko­vě je téměř domluveno, přesto raději jména prozradit nechtěl.

 

Z kmenových hráčů týmu, který po neúspěšné baráži po několika letech nejvyšší kraj­skou soutěž opustil, neodešel nikdo. Z hráčů, kteří byli ve Staňkově na hostování, odešel zatím jen Doležal zpět do Krchleb.

 

;,Chceme hrát na špičce I. A třídy, která bývá velmi silná. V této soutěži je ale možné po­stoupit i ze třetího nebo čtvrté­ ho místa. To bohužel dokázalo Stříbro," dodal Štverka, který by měl dále vést mužstvo jako kapitán.

 

„Jisté to není, nejspíš se bu­de opět volit, ale pokud budu znovu zvolen kapitánem, bude mi ctí. A s páskou bych rád do­vedl mužstvo do krajského přeboru, kam patří. Nemys­lím, že máme horší tým než celky ve středu nebo dolní po­lovině tabulky krajského pře­boru," řekl odhodlaně Štverka a dodal: „V závěru sezony tým postihla zranění a někteří do­stali tresty za vyloučení. Muse­li jsme tak dohrávat v kombi­nované sestavě, což se muselo projevit."              (mif)

 

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.