Kalendář

<< listopad 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALKP: J. Domažlice B - Sj. Koloveč 0:2 (0:1)

Kolovečská zkušenost a kvalita byla rozhodující

Podruhé se rezerva Jiskry představila v krajském přeboru na domácím trávníku a hned v okresním derby s exdivizním Kolovčem. V jeho kádru jsou stále velká fotbalová jména a mladíci Benfiky k nim zpočátku přistupovali s respektem. Favorizovaní hosté, kteří jsou jedním z aspirantů na vítězství v krajském přeboru, převzali hned od začátku taktovku zápasu do svých rukou, svojí kombinační hrou, technikou a důrazem převyšovali snaživé a obětavě hrající domažlické mladíky a po úvodní čtvrthodince, kdy se domácím dařilo držet s nimi krok, bylo jen otázkou času, kdy se zkušenost prosadí i gólově. Nakonec padly do Lorencovy sítě dva góly, oba od kanonýra Šperla a to je pro domácí, kteří si vypracovali výrazně méně šancí přijatelný výsledek.

Jiskra Domažlice B – Slavoj Koloveč 0:2 (0:1)

Nejprve si hostující obrana poradila se zpětnou přihrávkou domácího Janečka, která nenašla adresáta, a poté již začali hosté zvedat taktovku. V 10. minutě se po pravé straně prosmýkl Tomáš Došek, jehož střelu z úhlu Lorenc vyrazil roh. Kolovečští praktikovali svůj způsob hry, kdy se na ofsajdové hraně pohybují oba útočníci, kteří si zabíhají na přihrávky za obranu a vsází na to, že po několika odpískaných ofsajdech to jednou vyjde a bude z toho tutovka. Tento špatně bránitelný způsob hry, domácím dělal velké problémy a měli dlouho štěstí, že hosty nepustily do zakončení odpískané ofsajdy. Ve 13. minutě zblokovali domácí střelu T. Doška z 18 metrů a o pět minut později zneškodnil šanci téhož útočníka pádem pod nohy brankář Lorenc. Domácí gólman pak vytlačil na roh tr. kop Lukáše Doška, který jej rozehrál zleva, Lorenc míč vyboxoval ke Šperlovi, ale jeho střelu z úhlu domácí srazili na další roh. Ve 25. minutě našel centr L. Doška nabíhajícího Baxu, ale jeho volej z 18 metrů mířil vysoko. O dvě minuty později chyboval hostující Černohorský při rozehrávce, míč získal Hartl, který se hnal k Jančově brance, ale místo zakončení volil přihrávku naslepo, kterou kolovečtí zachytili. Ve 29. minutě odcentroval zleva hostující Milota, Lorenc míč jen vyboxoval k Rejhtarovi, jehož volej ze 17 metrů skončil vedle pravé domažlické tyče. Po půlhodině hry o sobě dali vědět domácí, když Rojt vysunul nabíhajícího Hartla, ale jeho střelu zleva ze 14 metrů vytlačil Janča na roh. Kolovečtí se opět několikrát chytili do ofsajdové pasti, ale jinak tomu bylo ve 37. minutě, kdy si na dlouhý Milotův nákop zaběhl za dezorientovanou domácí obranu Šperl, míč stačil propasírovat pod tělem vybíhajícího Lorence, aby jej zblízka usměrnil do prázdné branky – 0:1. Pět minut před obrátkou měl na kopačce vyrovnání Hartl, který se dostal do brejku, ale když se kličkou zbavil dotírajícího obránce, trefil ze 14 metrů jen výborně vyběhnuvšího Janču. Ve 45. minutě pronikl po pravé straně hostující Baxa, našel nabíhajícího Černohorského, ale jeho volej ze 14 metrů stačil Lorenc výtečně vytlačit na roh. A když střela či centr L. Doška minula pravou tyč domažlické branky šli do kabin s jednogólovým náskokem hosté.

Obraz hry se nezměnil ani po obrátce a rohový kop Krumla musel Lorenc vytlačit na roh, poté domácí odvraceli další dva Krumlovy centry a nakonec nebezpečí pro Benfiku skončilo ofsajdem Šperla. Domácí se ukázali v 53. minutě, kdy se přes dva soupeře pěkně u lajny uvolnil Bláha, odcentroval, ale Hošek hlavou usměrnil míč vedle vzdálenější Jančovy tyče. O tři minuty později skončil výlet Baxy soubojem s domácím Pavlíčkem a odkopem od Lorencovy branky. V 61. minutě srazili hosté Bláhův centr na roh, který rozehrál zleva Ferra a Janča vyboxoval míč na další roh. O chvilku později se po Milotově výletu podél levé lajny a přesném centru radoval z další branky Šperl, ale gól nebyl pro ofsajd uznán. Hosté měli trvalou převahu, domácí neudrželi míč, v tísni se často uchylovali k pouhému odkopávání a kolovečtí tyto odkopy s přehledem sbírali. V 72. minutě utekl po pravé straně hostující Černohorský střelou z 12 metrů trefil jen tělo gólmana Lorence, odražený míč však stihl od brankové čáry přihrát zpět volnému Šperlovi, který jej z malého vápna odklidil do prázdné branky – 0:2. V 73. minutě měli domácí šanci na kontaktní gól, ale po pěkném průniku Laška po levé straně a centru, mířil Brichcín volejem z 10 metrů jen těsně vedle levé Jančovy tyče. Poté se neujala po centru Rejthara střela Černohorského a centr L. Doška domácí odvrátili. V 85. minutě sebral těsně před Kadlecem Fillingerův centrovaný míč Lorenc. Když pak skončily na domácí brankou střelecké pokusy Šperla hlavou a Černohorského, bylo to v zápasu vše.

Před 400 diváky řídil rozhodčí Cihlář. ŽK: 1:0.

Jiskra Domažlice B: Lorenc – Pavlíček, Ferra, Neumann, Rojt (80. Kubr) – Hošek (56. Lešek), Waldmann, Vísner, Soukup (68. Brichcín) – Janeček (46. Bláha), Hartl. Trenér: Ivan Rybár.

Slavoj Koloveč: Janča – L. Došek, Duchoň (75. Kadlec), Vlček, Milota – Rejthar (80. Fillinger), Černohorský, Baxa, Kruml – T. Došek, Šperl. Trenér: Stanislav Kamarýt.

Detail [›]
Benfika-Koloveč 01
Detail [›]
Benfika-Koloveč 02
Detail [›]
Benfika-Koloveč 03
Detail [›]
Benfika-Koloveč 04
Detail [›]
Benfika-Koloveč 05
Detail [›]
Benfika-Koloveč 06
Detail [›]
Benfika-Koloveč 07
Detail [›]
Benfika-Koloveč 08
Detail [›]
Benfika-Koloveč 09
Detail [›]
Benfika-Koloveč 10
Detail [›]
Benfika-Koloveč 11
Detail [›]
Benfika-Koloveč 12
Detail [›]
Benfika-Koloveč 13
Detail [›]
Benfika-Koloveč 14
Detail [›]
Benfika-Koloveč 15
Detail [›]
Benfika-Koloveč 16
Detail [›]
Benfika-Koloveč 17
Detail [›]
Benfika-Koloveč 18
Detail [›]
Benfika-Koloveč 19
Detail [›]
Benfika-Koloveč 20
Detail [›]
Benfika-Koloveč 21