Kalendář

<< prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTatran Chodov v I. A třídě povede Jan Doktor.

Detail [›]Jan Doktor
Jan Doktor
Novým trenérem Ta­tranu Chodov se stal Jan Dok­tor z Poběžovic. „Domluvili jsme se na spolupráci a povede naše mužstvo v I. A třídě," sdě­lil předseda chodovských fot­balistů Miloslav Strnad.
Doktor přivítal na prvním tréninku dvacítku hráčů prv­ního týmu a nově založené re­zervy. „Trénovat budeme spo­lečně dvakrát týdně a samo­zřejmě odehrajeme i několik přípravných utkání," upřesnil Strnad.
Chodovský Tatran se před­staví 21. a 22. července na Me­moriálu Josefa Šerlovského v Postřekově. Týden nato, v so­botu 28. července, se utká s am­biciózním nováčkem krajské­ho přeboru Baníkem Zbůch.
Novou sezonu v I. A třídě za­hájí Chodov na svém hřišti v sobotu 4. srpna, kdy od 17.00 hodin přivítá Chlumčany.
„Kádr pro příští sezonu opustili hráči, kteří u nás hos­tovali. Na další rok jsme pro­dloužili Mifkovi a Machovi hostování v Domažlicích. S ně­kolika hráči ještě jednáme. Vrátili se také Fischer ze Vše­rub a Jan Pfeifer z Postřeko­va." řekl dále Strnad s tím, že jedním z hráčů je i útočník Ro­bert Zůna, který v minulé se­zoně působil v Újezdu.
„Rádi bychom se vyhnuli sestupovým starostem a hráli ve středu tabulky. Rádi bychom do týmu také začlenili i dorostence; jenž se vrátili z Postřekova, který hrál na špič­ce krajské soutěže," prozradil plány předseda.            (mif)

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.