Kalendář

<< prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALJiskra zahájila přípravu.

Osmadvacet fotba­listů širšího kádru Jiskry Do­mažlice přivítal na prvním tréninku na nadcházející se­zonu Miroslav Moravec.
Mezi nimi byli i hráči, se kterými domažličtí funkcio­náři jednají. Předseda oddílu Jaroslav Ticháček představil ostatním hráčům Jiskry Mi­chala Bublíka, ofenzivního zá­ložníka ze Senca Doubravka i Lukáše Paula, stopera z Vej­prnic.
„Do přípravy se zapojili ta­ké Jan Šmirkl, který se k fotba­lu vrátil po studijní přestávce, Václav Heller, ten se vrátil z hostování v Holýšově, Vladi­mír Čech z Viktorie Plzeň a po zranění i Tomáš Paluch," sdě­lil Ticháček.
První trénink s Jiskrou ab­solvovali nadějní útočníci Zdeněk Beneš ze Kdyně, Karel Karel Strejc z České Kubice, odkud přišel na zkoušku i obránce Jindřich Baar.
První přípravné utkání odehrají Domažličané již tuto neděli 15. července v Tachově, kde se v 17.00 hodin střetnou s místním mužstvem. Další zá­pas mají na programu v sobotu 21. července v Postřekově, kde se představí na Memoriálu Jo­sefa Šerlovského od 15.00 ho­din v zápase proti Chodovu. Hned druhý den, v neděli 22. července, pojedou k přátel­skému utkání do Přeštic.

Velmi důležitý zápas čeká svěřence Miroslava Moravce 29. července, kdy v 1. kole po­háru ČMFS vyzvou druholi­gový Baník Sokolov. O místě, kde se zápas odehraje, zatím není rozhodnuto, na Měst­ském stadionu Střelnice totiž bude probíhat rekonstrukce trávníku. V případě, že by Domažličané. , proti Sokolovu uspěli, narazí ve druhém kole na pražskou Spartu.  (mif, poj)