Kalendář

<< prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALNový trenér Holýšova má vysoké cíle.

Holýšovští fotbalisté pokračují v krajském přeboru. S trenérem Zdeňkem Daňkem odešla řada hráčů. Nyní už 14 dní trénují se Štěpánem Hirschlem.
FK Stafm Holýšov A převzal na letošní sezonu nový trenér - Štěpán Hirschl. Ze­ptali jsme se ho, jak probíhají tréninky a jaké má cíle?
Kdy jste dostal nabídku trénovat holýšovské „áčko“?
První nabídku jsem dostal před předposledním kolem, kdy se hrálo v Klatovech. Teh­dyjsem si vzal asi týden na rozmyšlenou.
Cojste zvažoval?
Přemýšlel jsem hlavně o tom, jaký tady zůstane kádr, jak se to vyvine s hráči a co si tím pádem budeme moci dovo­lit. To pro mě bylo rozhodující. Potom j sem nato kývnul.
Jak dlouho se věnujete trénování a koho jste trénoval dosud?
Trénování se věnuji již de­set let. V mládí jsem hrál fot­bal, ale potom jsem měl zraně­ní a věnoval jsem se jinému sportu. Ve 28 letech jsem začal trénovat. Tři roky jsem měl „áčko" a dá se říci, že s ročními přestávkami až do dnešní doby jsem potom trénoval doros­tence.
Přípravu jste začali poměrně brzy, jak často nyní trénujete?
Přípravu jsme zahájili 22. června a vzhledem k tomu, v jaké j sou kluci fyzické kondici, tak jsme začali právě v čas. Trénujeme třikrát týdně v úte­rý, středu a pátek. Do toho nás čekají přípravné zápasy dva­krát týdně. První odehrajeme už 15. července v Kolovči. Dal­ší budou pravidelně vždy v so­botu a ve středu.
Je velký je rozdil mezi trénováním dorostenců a mužů?
Nemůžu si stěžovat na to, že by neposlouchali. Malý rozdíl je, ale v přístupu bych velký neviděl.
Kdo holýšovský tým opustil a kdo ho naopak posílil?
Odešli Chalupa, ,Bečvář, Stanislav a Švehla. Z Vejprnic se vrací Majlát a hledám ještě jednu posilu do stoperské dvo­jice. Tým posílí kluci z „béčka" Kaliský, Frána a přijdou i do­rostenci. Chceme se spíše vě­novat domácím hráčům i když bez cizích posil by to také ne­šlo.
Jaké máte cle? Na jakém místě v tabulce byste si přál po podzimní části soutěže skončit?

Tak vzhledem k tomu, že si malé cíle nedávám, tak bych si přál, abychom se v tabulce po­hybovali co nejvýše. Viděl bych to tak na čtvrté nebo páté místo. Chci, abychom hráli hezký moderní fotbal, aby se o nás říkalo, že předvádíme hezkou hru.

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.