Kalendář

<< listopad 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALOvčáry do Písku znovu jen na výlet

Písek – Fotbalisté Ovčár z dosavadních utkání v Písku nezískali ani bod a tradici neporušili ani v pátém kole ČFL. V souboji dvou do té doby šestibodových celků sice sahali po bodu, ale zkušený Zušťák se dokázal v závěru utkání prosadit a rozhodl tak o třetí podzimní porážce Sokola. 
Rozhodující okamžik utkání přinesla 82. minuta. Zušťák si v šestnáctce poradil, podle hostí za pomocí neviditelného přidržení, se svým strážcem Studeným a prostřelil i Pávka – 1:0.
Směrem dopředu přece jen aktivnější domácí se do té doby snažili o překonání ovčárského brankáře marně. „Vzadu jsme hráli dobře, ale směrem dopředu nám chyběla finální myšlenka či povedený centr. Hráče jsem nabádal k větší trpělivosti, a to se vyplatilo,“ komentoval to jejich trenér Karel Musil.
Jeho hostující protějšek Pavel Janeček souhlasil s tím, že gól byl vyvrcholením rostoucí pasivity hostí v závěrečné čtvrt hodině utkání. „V závěru jsme doplatili na naší pasivitu a jedna podařená akce soupeře nás z toho rychle vyvedla,“ uvedl Pavel Janeček.
Zvýšená útočná aktivita Ovčár ve zbytku utkání už k vyrovnání nevedla. Pro Ovčárské se tak Písek stal opět nedobytnou tvrzí. „Na vyrovnání jsme měli už málo času, i když při troše štěstí se nám to mohlo podařit,“ narážel Janeček na promarněnou možnost Müllera z poslední minuty.
Jinak ale našel na hře směrem dopředu nedostatky. „Vázla nám kombinace při přechodu do rychlého protiútoku a hlavně hráčům chyběl důraz v šestnáctce soupeře. Když za celý zápas prakticky netrefíte branku, nemůžete vyhrát,“ zoufal Janeček, podle kterého nebylo utkání příliš pohledné. „Obě mužstva hrála alespoň na bod a k tomu se přizpůsobila hra.“
K nápravě mají Ovčáry možnost už ve středu, kdy ve vloženém 17. kole přivítají doma SK Kladno. „Teď se musíme soustředit na nejbližší dvě utkání doma,“ má jasno Janeček.

Písek – Ovčáry 1:0 (0:0)
Branka: 82. Zušťák. Rozhodčí: Šedivka. ŽK: Šlajs, Zušťák – Hašler, Matějček. Diváci: 420. Ovčáry: Pávek – Matějček, Chalupa, Studený, Horák – Cigánek (57. Šmidrkal), Svoboda, Mareš, Maršner – Hašler (80. Hyka), Róth (70. Müller).

(lk, dk, boř)