Kalendář

<< prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALBude to pravé derby, říká trenér Jiří Skála před nedělním utkáním s Domažlicemi

Pikantní souboj nabídne Česká fotbalová liga tuto neděli dopoledne, kdy v rámci čtvrtého kola zavítá na hřiště do Luční ulice nováček – FJ Jiskra Domažlice. Souboj dvou týmů regionu vypukne v 10.15 a zváni jsou všichni příznivci fotbalu. Fanoušci mohou navíc nedělní třetiligový duel spojit i oslavou 100 let od založení klubu, která proběhne ve Štruncových sadech v neděli odpoledne a o které podrobně informujeme ZDE.

Jména jako Zdeněk Michálek, či Zdeněk Bečka není zapotřebí plzeňskému fanouškovi dalekosáhle představovat, vždyť oba byli dlouhá léta spjati s plzeňskou Viktorií. A právě oba jmenovaní vytváří trenérský tandem domažlické Jiskry. Navíc pohled na soupisku Chodů prozradí, že převážná část hráčů prošla fotbalově plzeňskou Viktorkou. Dan Houdek, Jan Matas, Martin Mandous, Vojtěch Mour, Marek Bauer, Kamil Staněk, Lukáš Bezděk, Tomáš Bahleda, tím ani zdaleka nekončí výčet hráčů Jiskry, kteří mají za sebou působení ve Viktorii.

Nováčka z Domažlic čekal těžký los a hned v úvodním kole hostil favorizované Pardubice. Poté zajížděla Jiskra do Králova Dvoru a v posledním kole doma zvítězila nad Ovčáry. „Informace pochopitelně máme. Víme, že Pardubice v samém závěru strachovaly o těsnou výhru. Potom přivezla Jiskra bod z Králova Dvoru, což je určitě velký úspěch, neboť na hřišti Středočechů se lehce neboduje. Respekt určitě budí i pět nastřílených branek Ovčárům,“ bilancuje předcházející zápasy Domažlic trenér Jiří Skála. Tým na důležité utkání připravuje od pondělí. „Bude to opravdové derby se vším všudy. O motivaci na obou stranách není třeba hovořit. Očekávám, že bude i pravá fotbalová kulisa. Z Domažlic určitě přijede řada fanoušků a doufám, že i naši příznivci si najdou cestu do Luční ulice a přijdou nás povzbudit.“

O vývoji utkání budou plzeňského kouče rozhodovat maličkosti. „Musíme být koncentrovaní především při standardních situacích, které mají Domažlice nebezpečné. Jakákoliv chyba se může vymstít.“ Pět branek Jiskry v posledním utkání budí respekt. „Ukazuje to sílu týmu směrem dopředu. Rozhodně nás nečeká lehké utkání. My jej však chceme zvládnout a připsat si důležité body. Celá kabina se na zápas těší a já věřím, že kluci podají kvalitní výkon, který nás dovede ke třem bodům.“

Sestava oproti předcházejícímu utkání s Vltavínem prý nedozná velkých změn. „Nepočítáme s nějakými velkými obměnami. Tím ale neříkám, že žádné nebudou.“ Kádr budou mít plzeňští trenéři pro nedělní utkání opět kompletní. „Jsou tam nějaké drobné šrámy, ale není to nic vážného. Pokud se v následujících dnech nestane nic mimořádného , pak bude kádr opět kompletní,“ dodává kouč.
 
FC Viktoria Plzeň B – TJ Jiskra Domažlice
Neděle 4. září - 10:15 – hřiště Luční

Převzato z webu Viktorie Plzeň