Kalendář

<< listopad 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALFavoritem mezinárodního turnaje jsou domácí.

Již příští týden, v sobotu 30. června bude slav­nostně zahájen Turnaj pěti měst. Na Městském stadionu Střelnice v Domažlicích změří síly fotbalisté partnerských měst Domažlice, německý Furth im Wald, rakouský Furth bei Göttweig a fran­couzské Ludres. K nim se nově připojí chorvatské město Pa­krac, které o partnerství s Domažlicemi uvažuje.
„Věřím, že v domácím pro­středí vyhrajeme, hráči by po vydařené sezoně měli navázat na dobré výkony. Navíc jsou v dobrém psychickém rozpolo­žení," řekl sekretář Jiskry Domažlice Jiří Pojar, který se spolu s dalšími podílí na pořá­dání turnaje. Domažlické mužstvo doprovázel také na předešlých turnajích.
„Na prvním turnaji ve Francii jsme si tehdy částečně spravili chuť ze závěru sezony, ve které nám jen těsně unikl postup do divize. V Ludres jsme prošli turnajem bez za­váhání," dodal. „Na dalším ročníku fotba­lového klání partnerských měst ve Furthu im Wald odjela Jiskra jen s dvanácti hráči," pokračuje Pojar. „Nejkvalit­nější fotbal ze soupeřů podle mne hrál Ränkam, další muž­stva francouzské Ludres a ra­kouský Furth hrály na úrovni naší krajské I. A třídy," zamys­lel se Pojar s tím, že se od po­sledního turnaje mohlo mnoho věcí změnit.
Neznámou jsou pro domácí reprezentanti nového účast­níka z Pakrace. „Chorvatský fotbal je na velmi dobré úrovni jako i v ostatních zemích býva­lé Jugoslávie. Pracují dobře s mládeží a mají úspěchy i na reprezentační úrovni," uza­vřel Pojar, který i přes nevy­zpytatelnost Chorvatů věří ve vítězství svého celku. Domažličané na posledním turnaji, který hostil Furth im Wald, obsadili třetí příčku, když doplatili na horší skóre a předstihl je rakouský Furth bei Göttweig a vítězný Rän­kam, jenž nahradil pořadatel­ské mužstvo.
První turnaj, který se odehrá­val ve Francii v Ludres Jiskra suverénně vyhrála, když v je­ho průběhu nepoznala hořkost porážky a neinkasovala jediný gól. I letos by se měly hrát zá­pasy o dvacetiminutových po­ločasech.
Slavnostní výkop provede sta­rosta Domažlic Miroslav Mach v 11 hodin, půl hodiny po slavostním zahájení prestižní zá­ležitosti.            (mif)

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.