Kalendář

<< listopad 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALJiskra chystá velké oslavy.

V očekávanou oslavu se promění dnešní zá­pas fotbalistů Jiskry Domažli­ce. V derby s Tatranem Cho­dov v rámci závěrečného kola krajského přeboru mužů totiž budou domácí slavit vytouže­ný postup do divize.
Ten si Domažličané s před­stihem zajistili už před týd­nem výhrou v Horní Bříze: Svým dílem ale přispěli právě i Chodovští, když na svém hřišti porazili už jediného do­mažlického rivala v souboji o titul, Město Touškov. Chodov­kou výhru 2:1 přitom poněkud pikantně zajistili někdejší hráči Jiskry Jaroslav Krakeš a Miroslav Chmelík.
„Chystáme slavnostní deko­rování týmu pohárem, samo­zřejmě máme připravena i po­stupová trička," říká Ivan Ry­bár z vedení úspěšného klubu, který v letošní sezoně rozhodně má co oslavovat. Postup totiž vybojoval i B-tým a do­rostenci. A titul v okresní sou­těži získali i minižáci, svěřen­ci trenérů Bočana a Copáka.
„Na fanoušky kromě tradič­ního zpravodaje čeká také dvě stě piv od klubu, který připra­vil i oslavu ve stanu za tribu­nou," dodává Rybár s tím, že pořadatelé očekávají hojnou návštěvu.
Přestože je už rozhodnuto, utkání jistě nabídne atraktiv­ní podívanou dvou tradičních rivalů. V podzimním utkání byla k vidění zajímavá pře­střelka zejména mezi bratr­skou dvojicí Šotových. Zatím­co Martin hájí barvy Jiskry, starší Jan hostuje právě v Chodově, který i přes statečný odpor nakonec podlehl 3:4.

Dnešní utkání na stadionu Střelnice začne v 17.00 hodin a v roli rozhodčích se představí atraktivní trio v čele se zná­mou Dagmar Damkovou, na čarách budou asistovat Burda a Kožár. Delegátem svazu je Kopřiva. Zápas bude sledovat i předseda krajského fotbalo­vého svazu Roman Berbr, kte­rý společně s domažlickým starostou Miroslavem Ma­chem týmu předá pohár.

Milan Ježek, Jiří Pojar.