Kalendář

<< prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALSlavoj Koloveč - Jiskra Třeboň 0:3 (0:2)

 

V dalším domácím zápase přivítal Slavoj doma Jiskru Třeboň. Domácí chtěli napravit výsledek z hodně diskutovaného zápasu v Domažlicích, ale již úvod zápasu se jim nevydařil. V 6. minutě se doslali hosté do vedení po jediném protiútoku a ohrožení branky. Ve 14. minutě už vedli hosté 0:2. Tento výsledek udrželi hosté i do poločasové přestávky. Slavoj přes veškeré snahy a úsilí ve středu hřiště si nevytvořil jedinou příležitost ke skórování. Po přestávce připravil trenér Kovács střídání, ale ani noví hráči v týmu neodvrátili porážku. Naopak hosté přidali ještě jednu branku a odvezli si tři body ze soupeřova hřiště.

Trenér Kovács po zápase dodal: Utkání se rozhodlo v úvodu, kdy jsme dostali do 12. min. dvě branky po standardních situacích. Naopak my jsme do přestávky byli naprosto neškodní a prakticky jsme neohrozili soupeřovu branku. Po změně stran jsme sice směrem dopředu byli daleko nebezpečnější a tlačili se před třeboňskou branku, ale nepodařilo se nám výsledek zkorigovat. Naopak hosté po ojedinělém brejku vstřelili ještě jednu branku a zaslouženě zvítězili a my tak draze zaplatili za výpadek v začátku utkání. Jediným pozitivem je podpora fanoušků, ale zopakování takovéhoto výkonu by bylo hazardem s jejich přízní. To si musíme všichni uvědomit.

Převzato z webu Slavoje Koloveč

Videozáznamy branek najdete na: http://www.slavojkolovec.estranky.cz/clanky/muzi-a-tym/8.kolo-slavoj-kolovec---jiskra-trebon.html