Staňkov-Kostelec 3:0 (1:0)

Brankami Petra Bukovského, Petra Leidera a Lukáše Brože zdolal Staňkov ve třetím kole I. B třídy Kostelec a zůstává bez ztráty bodu.
Staňkov začal očekávaným náporem, ale do tempa se tentokrát dostával pomaleji. Hosté bojovali, měli v sestavě několik rychlostních typů a naznačovali, že rozhodně nepřijeli předem poraženi. Ve 20. minutě už domácí fanoušci jásali, když Bukovského hlavička skončila v síti, gól ale nebyl uznán pro ofsajd. O minutu později ovšem kopal Janka roh z pravé strany a Bukovský hlavou mířil znovu neomylně - tentokrát bylo vše v pořádku a Staňkov se ujal vedení. Ve 25. minutě kopali hosté přímý kop z nebezpečné vzdálenosti a střela mířila jen kousek vedle. Krátce před přestávkou viděl kostelecký Anderle po druhé žluté kartě červenou a hostům bylo jasné, že jejich šance na dobrý výsledek výrazně poklesly.
Staňkov zahájil druhý poločas velkým náporem - slibně vypadaly šance Janky a Bukovského, gól Bozděcha rozhodčí neuznal a Brožův pokus z dálky brankář jen s námahou vytlačil na roh. Skóre se měnilo v 54. minutě, kdy se na levé straně prodral k míči Brož a jeho centr dopravil za záda brankáře Leider. Náš tým měl i ve zbývajícím průběhu utkání navrch, přicházely i další možnosti, diváci si ale zakřičeli až v 83. minutě kdy se ujala dalekonosná dělovka Brože. Tečkou za utkáním byla střela Bukovského v 89. minutě, která skončila na břevně.

Staňkov: Jánský - Hrach, Dolejš, Bukovský, Bozděch - Zahoř, Hrdina, Dostálík (80. Kukla), Brož - Leider (61. Forst), Janka.

Převzato ze staňkovského webu.