Kalendář

<< listopad 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALVe šlágru 3. kola se Holýšov utká se Stodem

V neděli 22. srpna přivítá FK Holýšov na domácím hřišti soupeře ze Stoda. V tomto derby bude jistě chtít trenér domácích Jiří Multrus zvítězit.
„Na zápas se všichni velmi těšíme. Hrajeme poprvé na domácím hřišti a určitě přijde hodně fanoušků a my je chceme potěšit prvním vítězstvím v sezoně,“ říká hlavní trenér holýšovského týmu.
Hráči pod vedením Multruse v právě probíhající sezoně ještě nebodovali a po dvou porážkách se pohybují v dolní polovině tabulky. Oproti tomu nováček ze Stoda má na svém kontě tři body po výhře nad Tachovem.
„Stod bude určitě chtít na našem hřišti bodovat. Očekáváme vyhecovanou bitvu plnou ostrých zákroků. Věřím však, že naši hráči dokáží udržet nervy na uzdě a podat výborný výkon,“ doufá v převahu svých svěřenců Multrus.
„Neplánujeme žádnou speciální taktiku. Je však pravděpodobné, že nastoupíme poprvé se dvěma útočníky. Chceme hodně útočit a samozřejmě vstřelit branku,“ prozradil své plány hlavní trenér.
Utkání bude zajímavé i díky tomu, že trenér Stoda Štepán Hirschl dříve působil právě v Holýšově.
„Štěpán zná prostředí a to může být pro soupeře výhoda, ale nás zajímá především vlastní výkon. Šance vidím vyrovnané,“ uzavírá Jiří Multrus.

Autor: Martin Steinbach