Kalendář

<< duben 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALSlavoj Koloveč - FK Tábor 7:1 (3:0)

Branky : vlastní, Pavlík, Černohorský, Šperl 3x, Došlý

Sestava: Míčka - Černý, Milota, Baxa, Černohorský, Parlásek, Pavlík, Herman, Majlát, Šperl, Mour. Střídali : Duchoň, Došlý.

K prvnímu zápasu v premierovém startu pro Slavoj Koloveč v divizi zavítal do Kolovče tým FK Tábor. Za Slavoj v základní sestavě nastoupili nové posily Pavlík, Majlát, Mour (střídal Došlý). Již v úvodu zápasu si hosté vstřelili vlastní branku, která domácí nakopla ke krásnému výkonu před velice početní diváckou návštěvou ( 850 diváků). Poločasový výsledek 3:0 naznačoval velice kvalitní podívanou. Hosté zahrozili do poločasu pouze jednou kombinační šancí, kterou ale Míčka v brance zastavil.
Po poločase hosté rychlým protiůtokem snížili na 3:1 ale hráči Slavoje přidali další čtyři branky. Hatrickem v zápase se předvedl kolovečský kanonýr Šperl. Nová posila Slavoje Vojtěch Mour přihrál na čtyři branky.

Trenér Ivan Kovács po zápase dodal: "Po oboustranně opatrném začátku jsme vstřelili dvě branky a uklidnili se. Pak přišel první důležitý moment, kdy Karel Míčka chytil "tutovku" soupeře a my vzápětí přidali třetí gól. Druhým momentem pak byl začátek II.pol., kdy soupeř nejprve snížil na 3-1, ale my kontrovali hned čtvrtou brankou. V závěru už hosté neměli síly na korigování nepříznivého stavu, naopak naši hráči dohrávali v klidu a s velkou chutí. Za předvedený výkon si zaslouží uznání, ale jsme teprve na začátku soutěže a čekají nás podstatně těžší zápasy. Velký dík patří divákům, před takovou návštěvou se hráčům hraje s velkou chutí."

Rozhovor Venci Šperla autora hattricku:
* Kolik zaplatíš do klubové kasy?
Osm stovek, taková je taxa. Ale dám to rád, vždyť je to první divizní hattrick.

* Kolik jich bylo předtím v přeboru?
Žádný. Nastřílel jsem dvaadvacet branek, ale hattrick ani jeden.

* Popiš svoje góly.
Na první mi perfektně přihrál Vojta Mour, který zatáhl balon po pravé straně a já ho trefil z první. U dalších dvou zase asistoval Pepa Parlásek.

* Čekám, že oslavy budou bouřlivé.
V Kolovči je právě pouť. Od pokladníka jsme dostali sud piva, takže to pořádně zapijeme.

* Premiéra asi dopadla nad očekávání dobře...
To jsme fakt nečekali. Velký dík patří také fanouškům. Byli skvělí.

Převzato z webu Slavoje Koloveč