Kalendář

<< listopad 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALNa začátek přípravy A mužstvo Holýšova dvakrát prohrálo

Hradec-Blížejov/ V sobotu 10.7. a ve čtvrtek 15.7. sehráli naši muži první dva přátelské zápasy. Jako první prověřili připravenost našeho mužstva na nadcházející sezonu dorostenci Viktorie Plzeň U-18.

První poločas nabídl krásný, kombinační fotbal na obouch stranách. Naši hráči ale po zbytečných chybách pustili soupeře brzo do dvoubrankového vedení. Poté předvedli také pár krásných akcí, když po jedné z nich snížil tečovanou střelou z 20 metrů Hrádek. O chvíli později už byli dorostenci opět na koni, když znovu po zbytečných individuálních chybách potrestali naše hráče a odskočili na skoré 4:1. Do konce poločasu ještě stačil snížit po krásné akci holýšovský Beneš. První poločas tedy skončil 4:2 a hráči Viktorky ukázali svoji vnitřní sílu, když potrestali každou sebemenší chybu našeho týmu.

Do druhého poločasu poslali trénéři ligového dorostu zcela odlišnou jedenáctku a hra nabrala úplně jiných rozměrů. Na našich hráčích byla v úporném vedru znát únava a hra z naší strany už nebyla tak pohledná. Za to hosté na hřišti kralovali a nasázeli za druhý poločas krutých 5 golů. První přátelský zápas tak skončil nešťastně 9:2, je ale nutné říct, že naši hráči měli za sebou do té doby jen jeden trénink a tým doznal některých změn, někteří hráčí dokonce nastoupili za A tým poprvé.

Sestava: Marcel (Heidtke) - Hamerník (Belina), Trhlík, Levička (Šmrha), Lukáš - Schamberger (Kubina), Panuška, Multrus, Vrba - Hrádek (Liebl), Beneš

Góly: Hrádek, Beneš

Druhý přátelský zápas sehrálo naše A mužstvo proti nováčkovi 1.A třídy celku Dynamo Horšovský Týn, které získalo do svých řad pro novou sezonu několik zvučných posil např. V. Bezdičku, který působil dříve v Chrástu nebo Schveinerta, jenž působil dříve v Rokycanech a H.Bříze. Zápas se hrál v Blížejově. Naši hráčům se příliš nedařilo a prohráli 4:0.

Sestava: Steinbach - Hamerník (Belina), Levička (Šmrha), Lucák, Lukáš - Schamberger, Multrus (Procházka), Trhlík (Panuška), - Jeniš (Manowetz), Beneš (Hrádek)

První dva přátelské zápasy se našim hráčům moc nevydařili, ale pořád je to jen příprava a mužstvo má ještě dostatek času na to, aby se sehrálo, ukázalo bojovného ducha a v nadcházející sezoně krajského přeboru dokázalo, že umí hrát fotbal.

Převzato z webu FK Holýšov