Kalendář

<< listopad 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALS. Citice - J. Domažlice 0:9

Divizní Jiskra míří na pohár do Citic

Domažlice – V předkole Ondrášovka cupu nastoupili  v sobotu 17. července, fotbalisté divizní Jiskry Domažlice proti Sokolu Citice, který v minulé sezoně skončil na devátém místě v krajském přeboru Karlovarského kraje.

V kádru Chodů nenastoupil záložník Juraj Donko, jehož přestup do Domažlic ještě není dotažen do konce, stejně jako přestup mladého Waldmanna ze Kdyně a gólmana Hubera z bavorského Furthu. 

Ze zdravotních důvodů ještě nezasáhl do pohárového zápasu defenzivní záložník Kamil Staněk, jehož Jiskra získala z Viktorie Plzeň. Z posil tak do hry zasáhli jen Bauer s Braunem.
,,V tomto utkání chceme vyhrát, abychom za týden v prvním kole poháru přivítali druholigový Baník Sokolov. Pokud hráči přistoupí k zápasu zodpovědně a naváží na výkon proti ligovému dorostu Viktorky v Krchlebech, tak by se nám to mělo podařit,“ uvedl trenér Zdeněk Michálek.

Toto přání se nakonec vyplnilo a Jiskra jasně vyhrála 9:0.

Zápas s druholigovým celkem Sokolova by se podle vyjádření prezidenta klubu Jaroslava Ticháčka měl hrát na hlavním stadionu Na Střelnici a po něšťastném rozlosování souutěže by mohl být malým dárkem pro všechny věrné fanoušky Jiskry. Ze Strakonic totiž zatím stále nedorazila odpověď na prosbu Chodů o výměnu termínů vzájemných zápasů, aby Jiskra mohla nakonec přece jen o Chodských slavnostech hrát doma před početným domácím publikem.