Kalendář

<< listopad 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTomáš Věneček míří do Tábora

Tábor, Strakonice - Brankář Tomáš Věneček (26 let) by v jarní části měl obléknout dres divizního Tábora, paradoxně na úvod soupeře Domažlické Jiskry. Odchovanec Strakonického fotbalu tedy již během roku a půl mění po třetí dres, po Katovích a Čížové (Krajský přebor) míří do Tábora. 

Tomáši jak se to seběhlo, že jste nakonec v Táboře?
"Zimní přípravu jsem zahájil s Blšany, které trénovali v Praze a vlastně jsem i tak čekal na vyjádření klubu jak to bude s Honzou Klímou, který je jasnou jedničkou. Vzhledem k tomu, že Blšany preferovali Klímu, tak jsem se vrátil do Čížové, kde jsem na podzim chytal krajský přebor a během minulého týdne mě kontaktoval pan Staroba, že shání brankáře do Tábora, neváhal jsem ani minutu."

Tak je to již definitivní?
"Co se týče mě ano, ted záleží na domluvě mezi kluby, ale tady žádný problém asi taky není, takže pro jaro budu v Táboře".

Těšíte se na úvodní duel v Domažlicích, kde jste před časm měl působit?
"Určitě, mám tam hodně kamarádů a hlavně se nejvíc těším na Jirku Pojara, který zde působí již dlouho na poli sportovního manažéra klubu, máme spolu výborný vztah, celkově Domažlice mají kvalitní tým, bude to asi hodně kvalitní utkání."

Jaký máte nyní program v Táboře?
"Třikrát v týdnu trénink a připravné utkání středa a sobota."