Kalendář

<< listopad 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDohrávka KP: SKP Rapid Sport - Klatovy A 0:0

 

Hovorka neproměnil penaltu sedm minut před koncem utkání.

Do utkání s týmem, který na svém hřišti není zvyklý o body přicházet, nastoupily Klatovy v té samé sestavě, která v sobotu porazila Horní Břízu. Utkání dvou diametrálně odlišných poločasů bylo hráno ve svižném tempu a také tvrdě, o čemž svědčí množství karet na obou stranách.

První poločas patřil nažhavenému domácímu celku, který chtěl zřetelně utkání rozhodnout drtivým nástupem. A skutečně se tak mohlo stát velmi brzy, v první dvacetiminutovce měli útočníci Rapidu na svých kopačkách tři "tutovky", pokaždé s nepřesnou muškou. Hodně se hrálo v křídelních prostorech, bylo vidět, že tento způsob hry oběma týmům svědčí. Koncentrovaným a disciplinovaným výkonem přinutili klatovští hráči soupeře ke snížení tlaku a hra se opticky vyrovnala. Přišlo i několik slibně rozehraných brejkových situací, všechny však ztroskotali na finální přihrávce. Do kabin se odcházelo se smíšenými pocity, hra do těchto chvil velice připomínala hru prvního poločasu z minulého utkání.

Do druhého poločasu přišlo úplně jiné hostující mužstvo. Četná divácká obec musela nabýt dojmu, že někdo někde zamával kouzelným proutkem nad hlavami klatováků. Najednou to byli oni, komu začaly vycházet přihrávky na polovině soupeře, v osobních soubojích začali být tvrdší, u míčů byli o poznání dříve než soupeř. Velký náboj přinesl do hry v 60. minutě příchod Kotlana, který za půlhodinu pobytu na hřišti vyprodukoval snad pět velice slibných akcí. Po jedné z nich byl sám Kotlan v 83. minutě faulován v pokutovém území, nabídnutou šanci v podobě penalty však tentokrát Hovorka odmítl a trefil pouze brankáře. Hosté šli tímto faulem do početního oslabení a snaha o herní převahu přinesla ještě několik velice pěkných příležitostí, avšak dravý průnik Meszarose, Votípky nebo krásné sólo Vacovského přes celé hřiště zůstali bohužel bez patřičného efektu. V hektickém závěru se o početní převahu připravili hosté nedisciplinovaností Tomana, který si v krátkém časovém sledu vykoledoval dvě žluté karty a v 90. minutě šel pod sprchy dříve než jeho spoluhráči. Druhá karta za diskusi s rozhodčím byla hodně hodně zbytečná.

Sestava Klatov:
Herman - Bouberle, Veselka, Hovorka, Steinberger - Šimandl (85´ Voráček), Meszaros, Votípka (77´ Vacovský), Matějka - Toman, Ramadan (60´ Kotlan).
Karty: ČK 1:1 - Toman, ŽK 4:4
Trenéři: Karol Žák, Roman Vonášek

„Do utkání jsme vstupovali s odhodláním bodovat. Věděli jsme o útočné síle Rapidu na domácím hřišti, nyní navíc posílené o našeho bývalého spoluhráče Láďu Žáka, který byl v utkání opravdu hodně vidět. Počáteční nápor jsme se štěstím přežili a závěr první půle už naznačil, že při zrychlení hry a zvýšení důrazu by se nám mohl záměr podařit. Hráči nastoupili s obrovským odhodláním a druhý poločas nám jasně patřil. Domácí měli i v této části hry několik slibných šancí, trefili tyč a jedna branka po standardní situaci jim správně nebyla uznána po předchozím faulu na Veselku. Naše akce byli velice přímočaré a nebezpečné, bohužel však pokaždé hodně špatně řešené. Situace, kdy jsme postupovali v několikanásobně přesile, se prostě musí řešit gólovým zakončením. I zde se projevilo mládí a nezkušenost, a také skutečnost, že se kluci v posledním roce do podobných situací zase tak často nedostávali a pod tlakem utkání je tedy velice špatně prováděli. V dobrém světle se ukázal Filip Kotlan, k úspěšnému zakončení několika jeho úniků však zabránil evidentně tréninkový výpadek, který v posledním období tento hráč musel podstoupit. Dnešní výkon je velkým příslibem do zbytku podzimu, už se těším, jak dokážeme stoupající formu prodat v Chrástu. Klukům za druhý poločas patří veliká pochvala.”
 
Převzato z webu TJ Klatovy