FK Hořovicko - J. Domažlice 2:1 (1:0)

Stadion v Hořovicích byl v sobotu 24. října dějištěm utkání divizní skupiny A, ve kterém domácí FK Hořovicko (14.) hostil Jiskru Domažlice (6.). Domažličtí trenéři udělali dvě změny v sestavě, zraněné hráče Mifka a Bahledu nahradili v sestavě Manowetz a Hartl.
FK Hořovicko - J. Domažlice 2:1 (1:0)
Hned v úvodu utkání v 7. minutě došlo k nedorozumění mezi Šáchou a gólmanem Mlezivou. Šáchovu malou domů chytil Mleziva do náruče a rozhodčí Klátil nařídil nepřímý kop. Ten domácí rozehráli z jedenácti metrů a kapitán Kaufman se trefil do levého horního rohu domažlické branky - 1:0. Ve 13. minutě rozehrával trestný kop z levé strany Mužík a jeho pokus přizvedl hlavou Dochtor nad branku domácího gólmana Nováka. O osm minut později vysunul efektně Strejc Leitla, jehož střelu gólman kryl. Ve 35. minutě domácí Subert nacentroval do vápna, kde Cihlář odhlavičkoval k Větrovskému, jehož pokus hostující obránci tečovali na rohový kop. Jiskra měla v prvním poločase optickou převahu, ale vázl přechod do útoku.
I ve druhém poločase byla Jiskra aktivnějším mužstvem. V 52. minutě po faulu na Bártu rychle rozehrál Mužík trestný kop a těsně minul pravou tyč Novákovy branky. O tři minuty později střílel nebezpečně Bárta, ale jeho pokus Novák vyrazil. Po hodině hry zahrozili domácí. Nademlejnský vysunul Ehla, ten přistrčil Veinlichovi, který těsně minul Mlezivovu tyč. V 73. minutě musel odstoupit domažlický gólman Mleziva, který se zranil při jednom ze soubojů. V brance ho musel nahradit Lukáš Frei. Hned o minutu později Frei musel krýt Veinlichův pokus. V 77. minutě zastavil nedovoleně na hranici šestnáctky Vei-nlicha a ideální střeleckou pozici využil domácí Nademlejnský a trefil pravý horní roh Freiovy branky - 2:0. Ze závěrečného tlaku vytěžila Jiskra snížení, když se v 93. minutě po Bártově úniku po levé straně a jeho následném centru trefil Dochtor na konečných 2:1.

Diváci: 150, ŽK: 2:6, Rozhodčí: Klátil, Janíček, Kramlová, Delegát ČMFS: Kozel.
Sestava Jiskry Domažlice: Mleziva (73. Frei) - Strejc, Bublík, Šácha, Cihlář - Leitl (70. Černý), Mužík, Manowetz (83. Herák), Bárta - Hartl, Dochtor. Trenéři: Žák a Wolf.
(poj)