Kalendář

<< prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALKouč Nykles: Bolevec krizi překoná

Plzeň - Fotbalisty Bolevce, kteří jsou na poslední příčce v Puma krajském přeboru, čeká v sobotu v Klatovech utkání pravdy. Domácí mají jen o bodík víc a jsou předposlední.
 
„Přitom začátek soutěže jsme měli dobrý. Po čtyřech kolech jsme měli pět bodů, ale potom už přišly jen samé porážky,“ lamentuje bolevecký trenér Petr Nykles. Příčiny následujících pěti proher jsou prý zcela zřejmé.

„Mužstvo je oslabeno. Došlý odešel do Doubravky, zranil se Brejcha, s činností skončil März. To jsou citelné ztráty. Remizovali jsme sice v Přešticích, doma s Chrástem a porazili Rokycany, ale potom už nic. Na mužstvo padla deka,“ tvrdí Petr Nykles.

Bolevec inkasoval 27 gólů, což je nejvíc v soutěži. „Dostáváme hodně branek, ale není to jen v brankáři a obraně. V defenzivě má rezervy celé mužstvo,“ říká kouč. Podle jeho slov, bude stačit jeden zápas a otočí se situace. „Jde o to, vyhrát jedno utkání a mužstvo si opět začne věřit a dosavadní krizi překoná.“

Petr Nykles vkládá naději právě do duelu v Klatovech. „Jedeme tam vyhrát. Na tréninku kluci pracují dobře, jen to přenést do utkání. Mimo hru je Greif s Brejchou, potíže mají Šanoba se Soukupem, ale měli by být v pořádku.“

Klatovy mají za sebou sérii tří porážek v řadě a jsou rozhodnuty ji v sobotu ukončit.

Autor:
Pavel Hochman