Rozhovor s trenérem Žákem na POZÁPASOVÉM CHATU

Vok: Jak byste zhodnotil včerejší zápas?

Libor_Žák: Dobrý den,včera jsem se nedostal, takže nevím co se probíralo, ale že to byl nadprůměrný divizní zápas jsme se shodli i s trenéry Bohemky, kteří chválili i náš herní projev, což určitě potěší. Samozřejmě tam byly nedostatky, ale mužstvo si zaslouží velkou pochvalu, hodnotit hráče je těžké, ale určitě, oba útočníci jak Bahli tak Doky byli dobří, výborní byli oba krajní záložníci, střední záložníci střídali lepší okamžiky s horšími, ale Many dal krásný a důležitý gól, což mu přeju, protože se málo tlačil do koncovky a už jsem mu to vyčítal a Munda krásně uvolnil při posledním gólu Huliho, takže oba splnili co měli. Mleza až na tu chybu taky dobrej, Kuba Strejc se snažil o náběhy, stopeři až na pár výjimek taky dobrý, škoda zranění Cihly, takže určitě kvalitní kolektivní výkon.

Vok: Jaké to je zranění?

Libor_Žák: Zatím nevíme, ale nemůže se pořádně nadechnout, bolí ho celý bok, takže uvidíme, co se z toho vyklube…

Vok: Co Vojta Mifek, prý chce hrát a trénovat s béčkem?

Libor_Žák: Zatím Vojta nic neříkal, ale určitě je nespokojen, že dostává málo prostoru. Bohužel takový je fotbal, ale myslím, že když bude trpělivý tak příležitost dostane, máme patnáct vyrovnaných hráčů, až přijdou zranění nebo se nebude dařit jiným hráčům tak určitě hrát bude. Vždycky bude někdo nespokojenej, nemůžu vyjít se všema. Někdo to vždycky ,,odnese" nechci ale vůbec Vojtovo kvality snižovat prostě tak to je, ale jak říkám, když vydrží hrát bude. 

Vok: Jak to vypadá se zraněnými Tesařem a Paulem?

Libor_Žák: Lukáš Paul už trénuje, ale není to optimální, takže do hry to není a zřejmě bude muset podstoupit operaci. U Michala Tesaře nevím, protože jeden týden to vypadá dobře a pak zase ne, takže musí vědět on jak na tom je...

Vok: Jaká je alternativa za Cihláře?

Libor_Žák: To je právě ta věc kolem Vojty Mifka, může hrát on nebo Huli, Bártis by se zatáhl do beka, takže pokud bude zranění Cihly vážnější tak má Vojta šanci.

Vok: Včera se na hřišti objevil Hulina a hned se střelecky zapsal, jak ho hodnotíte?

Libor_Žák: Tak Patrik to měl těžký, protože se rozcvičoval asi minutu a musel jít do rozjetého utkání. Ze začátku mu dělalo problémy než se dostal do tempa, ale pak měl pár dobrých momentů a hlavně výborně zakončil. Přeju mu to, je to hrozně pracovitej kluk a byl trpělivej, takže spokojenost.

Vok: Proč nenastoupil Zbyněk Černý?

Libor_Žák: Je na svatební cestě.

Vok: Jak byste si představoval zápas v Doubravce?

Libor_Žák: Tak já budu chtít vyhrát všude, věřím, že pokud budeme hrát takto, tak uspějeme, ale je to derby a bude to vyhecované. Chci, ale Karla Krejčího porazit, doufám, že kluci opět předvedou kvalitní výkon a podaří se to.

Vok: Co byste říkal tomu, kdybyste se tady vždycky po zápase objevil a odpověděl na pár dotazů fanoušků?

Libor_Žák: Není problém, ale já se dostanu na net hodně pozdě nebo až druhý den.

Vok: Jo to byste musel vždycky říci napevno hodinu a v tu se pak dostavit.

Libor_Žák: o.k.