Kalendář

<< prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALBezdička: K Chrástu zášť nemám

Plzeň - Fotbalový útočník Václav Bezdička bude hrát Puma krajský přebor do konce sezony 2009 – 2010 za plzeňský SK ZČE, kam odešel z Chrástu na hostování.
 
„Domluvili jsme se tak, aby Chrást, SK ZČE i Bezdička byli spokojeni,“ uvedl bez dalšího komentáře chrástecký prezident Luděk Vokoun.

O šestatřicetiletého kanonýra mělo zájem několik klubů. Například Koloveč nebo Stříbro. Nakonec zakotvil na Petříně.

„Jsem rád, že jsem tady a chci pomoci. Osobně si myslím, že SK ZČE bude už v příští sezoně před Chrástem. Je tady totiž pro fotbal daleko lepší technické a materiální vybavení než v Chrástu,“ pochvaluje si Václav Bezdička nové prostředí.

Na Chrást prý ale nebude vzpomínat ve zlém. „Mrzí mě, že vedení klubu uvádělo jako důvod mého odchodu nějaké finanční požadavky či závazky. Ty vůbec nebyly takové, jak bylo prezentováno. Přesto k Chrástu zášť necítím,“ tvrdí Bezdička. „Je tam v mužstvu výborná parta kluků a to, co vedení hráčům slíbilo, vždycky bezezbytku splnilo,“ potvrdil Bezdička.

Na bývalém působišti se vždy snažil odevzdat to nejlepší. „Myslím si, že jsem v Chrástu odvedl dobré služby. Poslední dobou mi tam však chyběla pokora. A nechtěl jsem dopadnout jako Jarda Diepold, kterého tady všichni milovali a najednou odešel ze dne na den,“ říká Bezdička.

Jeho příchod do SK ZČE přivítal hlavně plzeňský trenér Václav Votípka. Mužstvo je totiž v tabulce na předposledním místě a nedaří se mu především v koncovce.

„Hrozně těžko dáváme góly. V posledním kole v Klatovech jsme byli jasně herně lepší, chvílemi jsme se soupeřem hráli na jednu branku a nakonec prohráli 0:1. Od Bezdičky si slibujeme, že právě on zvýší střeleckou produktivitu,“ přeje si kouč SK ZČE Václav Votípka.

Autor:
Pavel Hochman