Kalendář

<< listopad 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALNoví trenéři divizního "áčka" se mužstvu představí už dnes

Šestý celek divizní skupiny A zahájí přípravu na podzimní část sezóny dnes od 18 hodin na Střelnici.
Od posledního utkání došlo ke změnám vedení i v hráčském kádru. Největší změnu představuje nový trenér Libor Žák, který nahradil stávajícího Milana Dejmka.
Jihočeský rodák, který před touto sezónou měl namířeno na zahraniční angažmá do Rakouska nakonec dal přednost domažlickému celku. „Je to ambiciózní tým, který patří ke špičce divize. Určitě je tu na čem stavět, ale samozřejmě se budeme snažit náš celek posílit," řekl k příchodu Libor Žák, bratr Roberta Žáka, který působí střížkovského Bohemians Praha. Za asistenta bude mít Pavla Wolfa.
Pohyb nastal i mezi hráči. Do Domažlic se po půl roce vrací i Miroslav Manowetz z FK Holýšov a klubu se podařilo domluvit hostování dvou hráčů třetiligové Viktorie Plzeň B Jiřího Bárty a Luďka Leitla. Ten je odchovancem horšovskotýnské kopané.
Naopak dres Jiskry Domažlice v těchto dnech opustil obávaný kanonýr Martin Šot, který modrobílou barvu vyměnil za dres německého Schönsee. Hostování skončilo plzeňskému Michalu Štolkovi, horšovskotýnskému Václavu Radovi a tachovkému Lukáši Hudcovi. Na zahraniční angažmá odchází i dlouholetá brankářská opora Petr Pejsar.
Možný odchod čeká i talentovaného útočníka Martina Schötterla, který také pomýšlí o přestupu do některého z bavorských týmů.
Na testech se v domažlickém dresu objeví i bývalý holýšovský odchovanec Patrik Hulina a útočník Králova Dvora Michal Dochtor.
„Do začátku sezóny budeme jednat o několika změnách, ale kvůli konkurenci nemůžeme prozradit vše," tajemně řekl prezident domažlické Jiskry Jaroslav Ticháček.

(poj)