Kalendář

<< listopad 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALVaňous: Standardky, to je naše slabina

TACHOVSKO - Víkendové dozvuky 

Autor:
Redakce

Dozvuky fotbalového víkendu. Jak viděli výkony svých svěřenců někteří trenéři?

Martin Tahavský, S. K. Lázně: „Vyrovnaný zápas z obou stran. Borští byli lepší, fotbalovější. Naši se jim po chvíli přizpůsobili. Podle mého názoru byla ale dělba bodů spravedlivá.“

 Miroslav Vaňous, S. Bor: „V první půli jsme byli jednoznačně lepší. Hráli jsme dobře a vytvářeli i dostatek šancí. Gólman Sedlecký domácí dvakrát výtečně podržel. V druhém poločase jsme byli opět o trochu lepší. Pak se ale domácí zlepšili, my naopak přestali hrát. Opět jsme vyhořeli při standardkách soupeře. Dvě chyby, dva góly. Tady je naše velká slabina.“ ⋌(1.B třída – S. K. Lázně – S. Bor 2:2).

Antonín Vodička, st. žáci FK Tachov: „Odehráli jsme druhé utkání na hřištích soupeře za sebou a bohužel musím říci, že je u většiny našich hráčů obrovský rozdíl mezi předvedenými výkony a nasazením v domácích utkáních a v zápasech venku. Kluci odehráli více než vyrovnaný první poločas, ale úvodní branka soupeře nás poslala psychicky i herně do kolen. Snažili jsme se s kolegou Beránkem udělat v druhém poločase změny v sestavě, ovšem střídající hráči do hry žádné oživení nepřinesli. Naopak, po individuálních chybách jsme znovu dvakrát inkasovali. Porážka je po předvedeném výkonu až příliš krutá, ale takový je fotbal.“ (Divize st. žáků – SK Dyn. Č. Budějovice B – FK Tachov 3:0).

Petr Hudec, ml. žáci FK Tachov: „Odehráli jsme opět solidní utkání, tentokrát byl dobrý výkon korunován i vítězstvím. (Divize ml. žáků – SK D. Č. Budějovice B – FK Tachov 1:4).

                                                                                  Stanislav Sýkora