Kalendář

<< prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALKostka by rád v neděli slavil nejen vítězství

Strakonice - Talentovaný fotbalista v těchto hodinách, očekává narození potomka.

Autor:
Redakce

Na divizní derby se pečlivě v týdnu chystali i Strakoničtí. Na dotazy Deníku odpovídal i kapitán Strakonic Tomáš Kostka.

Jak hodnotíte dosavadní výsledky strakonických fotbalistů v jarní části divize?

Co se týká domácích zápasů, a hlavně výsledků, tak si držíme neporazitelnost. Dvakrát jsme remizovali a dvakrát vyhráli. Herně to vlastně stálo za to až tento poslední zápas s Voticemi, takže si myslím, že se postupně zlepšujeme. Venku to vypadá herně docela solidně, tam se hodně bojuje, ale výsledkově zatím zaostáváme.

Na podzim jste odehrál zápas za Písek proti Strakonicím s Honzou Zušťákem a nyní nastoupíte proti sobě. Jak se těšíte na to derby ?

Těším se na to derby každopádně. Hlavně, aby člověk byl zdravý a mohl podat naprosto optimální výkon. Toto derby vidím hodně prestižně, protože v Písku jsem působil na podzim, nyní jsem ve Strakonicích, takže budu chtít určitě vyhrát.

Jak vidíte kamarádství s Honzou Zušťákem, protože jste toho spolu hodně prožili. Jak na vás Honza působí, jako člověk a hráč?

Honza Zušťák je rozený kanonýr, to každý z nás ví. Určitě nám to spolu vycházelo, rozumíme si, jak po fotbalové stránce tak v osobním životě. Jsme kamarádi i mimo hřiště.

Jak tipujete nedělní derby?

Přál bych si hlavně hodně diváků, aby se vydařilo počasí, aby je to přilákalo a my je potěšili dobrým výkonem. Třešínkou na dortu by byl dobrý výsledek. V těchto dnech čekáme s manželkou rodinu, takže kdyby to bylo v jeden den, tak by to nemělo vůbec žádnou chybu.