Kalendář

<< listopad 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALKlatovy měly víc šancí

KLATOVY - Derby přineslo kvalitní fotbal, oboustranně s velkým nasazením, tvrdí kouč Horažďovic

Autor:
Yvetta Musílková

Stejně jako před rokem, kdy Klatovy vyhrály 2:0 divizní pošumavské derby v Horažďovicích, byli reprezentanti z města karafiátů úspěšní na hřišti svého divizního rivala i tentokrát. Vítězství tím nejtěsnějším rozdílem je pro klatovské hráče o to cennější, že jsou to body získané v derby a jedná se o první letošní body získané na hřišti soupeře.
 

„Tohle vítězství nám hodně pomůže. Výkon ale ještě nebyl podle mých představ, mančaft má určitě na víc. Asi jej trochu svazuje nervozita, což se pak projevuje ve fotbalovosti,“ uvedl trenér TJ Klatovy Pavel Běloušek, který měl poprvé na jaře k dispozici kompletní kádr. „Vyhráli jsme 1:0, nastřelili jsme dvakrát břevno, nevyřešili jsme úspěšně situaci, kdy šli dva naši hráči sami na gólmana Horažďovic. Závěr utkání byl z naší strany trochu hektičtější, nedařilo se nám podržet míč, čímž jsme Horažďovické pustili do tlaku. Domácí hrozili především ze standardních situací, ale my jsme je úspěšně řešili a ubránili jsme se jim,“ vrátil se k derby klatovský kouč a dodal: „Myslím, že jsme ale vyhráli zcela zaslouženě, měli jsme víc šancí než soupeř.“
„Nespokojenost pochopitelně panovala v táboře poražených Horažďovic. Ale myslím, že utkání přineslo velmi pěkný fotbal. Oboustranně kvalitní, bojovný, s velkým nasazením,“ uvedl bezprostředně po sobotním duelu trenér FK Horažďovice Karel Krejčí.
 

„Ten gól jsme si vykoledovali sami. Inkasovali jsme po hrubé chybě Kukola,“ připomněl Krejčí. „Mrzí mě, ačkoliv sudí Paták pískal rovinu, že pak jednu ze situací neposoudil jako zralou na trestný kop,“ pokračoval trenér, podle kterého od střeleckého úspěchu byli hosté lepší. „Klatovy k nám přijely s novou tváří v útoku Liborem Tafatem, který k nim přišel z Chanovic. Touto cestou chci ´poděkovat´ šéfovi chanovického klubu Stanislavu Pavlovskému. Sliboval jsem si od dobré spolupráce se sousedním oddílem v předchozích letech teď určitě víc,“ konstatoval v souvislosti s Tafatovým posílením Klatov kouč horažďovický Karel Krejčí.