Kalendář

<< prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALSoustředění vedl Petr Hutta.

Tradičního sou­středění brankářů ve Starém Klíčově se zúčastnilo celkem 20 br4~ů dorostenecké ka­tegorie.Mezi známé tváře při něm j i2 tradičně patří Roman Petr z Dukly Praha, Tomáš Suzsko, gólman z Kynšperka, Ondřej Chrž, Petr Cipra, Radek Mi­nich z Viktorie Plzeň a Ondřej Korba z Klatov.„Trénujeme společně s Ji­řím Krbečkem. Pondělí jsme zahájili dopoledním trénin­kem, kde byla první část v tě­locvičně zaměřena na obrat­nost a druhá část na umělé trávě na rychlost. Večer nás čekalo posilování a videoteo­rie. Dopolední tréninky byly zaměřeny na obratnost a odpo­lední na rychlost a vytrvalost. V úterý dopoledne jsme cvičili koordinaci pohybů a odpoled­ne kopací techniku. Ve středu dopoledne vysoké balony a od­poledne turnaj na umělé trá­vě," sdělil nám trenér Petr Hutta.„Myslím, že tréninky jsou kvalitní, je tady samozřejmě vidět rozdíl mezi gólmany ligy a krajských soutěží. Velmi dobře se mi s nimi pracuje. V letošním roce jsme poprvé uskutečnili soustředění do­rostu, ale s těmito gólmany jsme již pracovali i v žákovské kategorii," uzavírá své hodno­cení Petr Hutta. 
Zeptali jsme se mladých svěřenců jak jsou oni spoko­jeni se soustředěním.
„Moc se mi tady líbí, proto­že je zde dobrý kolektiv," sdělil jeden ze svěřenců, Roman Petr z Prahy.Ondřej Kobra, odchovanec domažlické kopané (v součas­né době na hostování v TJ Kla­tovy) dodal: „Jsem pravidel­ným účastníkem těchto sou­středění a moc spokojeným."Radek Miniš nám sdělil: „Přijel jsem z Viktorie Plzeň, je to tady super a jsem rád, že se můžu takového soustředění účastnit. Dva roky sem jezdí oba naši trenéři Petr Hutta a Jiří Krbeček, kteří jsou skvě­lí."„V letošním roce jsem tady už popáté nebo pošesté a rád poznávám nové kluky. Také se tady naučíme to, co se v mateř­ském klubu netrénuje a nové tréninkové návyky si tak pře­neseme do svých oddílů, což je pro nás dobré," sdělil Ondřej Chrž z Viktorie Plzeň.

„Na závěr bych rád poděko­val Záakladní škole Mrákov, Sokolu Mrákov a panu Gro­esslovi a vůbec všem, kteří se o nás starali," dodal na závěr trenér Petr Hutta.

Libuše Forstová

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.